سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1772.8
مظنه3,852,000
18 گرم889,200
ارزش سکه8,678,556
قدیم (بهار)8,850,000
جدید (امامی)9,540,000
نیم4,750,000
ربع2,700,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

بهای نجومی طلا نتیجه تقاضای مستمر سرمایه‌گذاران

تقاضای مستمر سرمایه گذاران برای کسب سرمایه ای امن موجب شده بهای جهانی طلا در پله های صعود، پیشروی کند.

تقاضای مستمر سرمایه گذاران برای کسب سرمایه ای امن موجب شده بهای جهانی طلا در پله های صعود، پیشروی کند. 

 

به گزارش سایت طلا به نقل از منا اف‌ان، معاملات آتی طلا در بخش COMEX  بورس کالاهای تجاری نیویورک روز جمعه شاهد افزایش بود  زیرا تقاضای سرمایه گذاران برای استفاده از طلا به عنوان یک پناهگاه امن برای دارایی های خود با توجه به شیوع کرونا ویروس افزایش یافته است. همین امر زمینه ساز کاهش سهام ایالات متحده و همچنین ارزش دلار آمریکا شده است.

فعال ترین قرارداد طلا با تحویل آوریل، افزایش ۳.۵ دلاری یا ۰.۳۶ درصدی را برای فروش ثبت نموده که در کل در هر اونس به ۱۴۸۴.۶ دلار می رسد. بهای فلزات گرانبها نیز در بازار سهام ایالات متحده دچار رکود شده، مورد حمایت قرار گرفته تا بتواند خود را به روندی صعودی پیشین برساند.

میانگین صنعتی داو جونز در مجموع ۱۶۰.۶۷ واحد  خود را از دست داد و در نقطه ۱۹.۹۲۶. ۵۲ قرار گرفت. شاخص دلار آمریکا نیز ۰.۲۵ درصد از ارزش خود را از دست داده و به ۱۰۲.۵ رسید. با افزایش قیمت طلا در برابر دلار، ارزش این فلز زرد بیشتر و بیشتر می شود.

بیش از یک ماه است که ویروس کرونا کشورهای زیادی را  گرفتار کرده و موجب تضعیف بسیاری از اقتصادها شده است. تعطیلی مشاغل کوچک و بزرک، بسته شدن کارخانه ها،‌ عدم فعالیت در معادن و کارگاه ها، محدود شدن تجارت و خریدوفروش های معمول در نتیجه شیوع این بیماری موجب رکود شدید در اقتصاد جهانی شده است.

کارشناسان معتقدند چنانچه دوره گسترش این ویروس در اینده نزدیک به پایان رسیده و یا دست کم محدود شود، می توان به احیای بازارهای اقتصادی امیدوار بود. ووهان چین مرکز شیوع کرونا بوده که اکنون به طور کامل پاکسازی شده و شهروندان چینی پیروزی خود را بر این بیماری جشن گرفته اند.

 

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا