سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا2035.8
مظنه4,589,000
18 گرم1,059,300
ارزش سکه10,339,017
قدیم (بهار)10,450,000
جدید (امامی)10,760,000
نیم5,400,000
ربع3,100,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

باران شدید از یکشنبه شب در تهران/ادامه ترافیک سنگین در 5 محور خروجی تهران/ برف و باران در جاده‌های 14 استان

مدیرکل هواشناسی تهران از بارش شدید باران در ۴۸ ساعت آینده خبرداد و گفت: شهروندان از اتراق در حاشیه رودخانه‌ها پرهیز کنند.از طرفی یک مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها نیز با بیان اینکه دوربین‌های نظارت تصویری در جاده‌‌های 14 استان برف و باران نشان می‌دهد،‌گفت: در حال حاضر در محورهای کندوان، فیروزکوه و جاده تهران ـ لواسان ترافیک در برخی مقاطع سنگین است.

مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران درباره شرایط آب و هوایی استان اظهارکرد: بارش شدید باران از یک‌شنبه آغاز و تا دوشنبه ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: با بررسی نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی از بعداز ظهر امروز تا صبح دوشنبه با فعالیت سامانه بارشی افزایش ابرناکی و به دنبال آن بارش باران پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی تهران درهمین رابطه اضافه کرد: در بعضی ساعات بویژه یک‌شنبه شب بارش باران، وزش باد، گاهی رگبار، رعد و برق و تندباد موقتی خواهد بود.

جلالی درباره شرایط جوی در ارتفاعات بیان داشت: در این نقاط مه، بارش برف و باران و در برخی مناطق احتمال بارش تگرگ وجود دارد که همراه با کاهش دما خواهد بود.

وی بالا آمدن آب رودخانه‌ها و طغیان را از مخاطرات بارش‌ها دانست و خاطرنشان کرد: شهروندان از رودخانه‌ها و مسیل‌ها فاصله گرفته و از اتراق در این مکان‌ها پرهیز کنند.

ایمان محرابی‌نیا، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها بیان کرد: مردم تلاش کنند از انجام سفر خودداری کنند؛ طبق مصوبه ستاد کرونا همه مبادی ورودی و خروجی شهرها، پایانه‌های مسافری، ایستگا‌ه‌های راه‌آهن و فرودگاه‌ها کنترل می‌شوند و مسافر در صورت دارا بودن علائم بیماری کرونا بازگردانده خواهد شد.

وی افزود: در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آنها به روال عادی جریان دارد.

*ترافیک سنگین در چند محور خروجی تهران

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در حال حاضر ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کندوان محدوده بیلقان و مسیر جنوب به شمال محور فیروزکوه محدوده دماوند سنگین است.

محرابی‌نیا افزود: همچنین در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه تهران ـ کرج مقطع چیتگر، ترافیک سنگین در آزادراه کرج ـ قزوین مقطع پل سه‌راه مه‌شهر و ترافیک سنگین در جاده تهران ـ لواسان محدوده میدان زردبند نشان می‌دهد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در حال حاضر در محورهای هراز،‌آزادراه قزوین ـ رشت و منطقه یک آزادراه تهران ـ‌ شمال ترافیک روان است.

* برف و باران در جاده‌های 14 استان

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش برف و باران در محور کندوان از بارش پراکنده باران در محورهای هراز، فیروزکوه و آزادراه قزوین ـ رشت گفت و افزود: در منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال بارش خاصی گزارش نشده است.

محرابی‌نیا با اشاره به بارش باران در جاده‌های استان‌های گیلان و گلستان از بارش برف و باران در جاده‌های استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، قزوین، زنجان، کردستان، کرمانشاه، لرستان، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، مازندران و البرز خبر داد.

*رصد ترددخودرو از طریق 2318 دستگاه ترددشمار

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه رصد تردد خودرو در جاده‌ها از طریق 2318 دستگاه تردد شمار انجام می‌شود گفت:‌ طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و ترددشمارها کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل 26.5 درصد کاهش دارد در همین مدت سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 10.1 درصد بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

* محدودیت‌های ترافیکی محموله‌های ترافیکی در نوروز 99

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه به دلیل کاهش تردد خودرو در جاده‌ها محدودیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور موقتا اعمال نمی‌شود گفت: تردد محموله‌های ترافیکی که از قبل پروانه عبور دریافت کرده‌اند تا ساعت 7 روز سه‌شنبه 5 فروردین و همچنین از ساعت 7 روز پنج‌شنبه 7 فروردین تا ساعت 7 روز شنبه 9 فروردین و همچنین از ساعت 7 روز دوشنبه 11 فروردین تا ساعت 7 روز شنبه 16 فروردین ممنوع است.

وی اظهار داشت: منطقه 4 آزادراه تهران ـ شمال به دلیل ریزش خاک کماکان مسدود است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا