سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

پیش بینی بانک هلندی درباره کاهش قیمت طلا و نقره تا پایان 2020

یک بانک مشهور هلندی پیش بینی کرده است که قیمت جهانی طلا و نقره تا پایان سال 2020 میلادی کاهش خواهد یافت.

به گزارش سایت طلا ، بانک هلندی ABN AMRO در تازه ترین تحلیل خود ضمن زیر سئوال بردن نقش طلا به عنوان یک دارایی مطمئن برای سرمایه گذاری پیش بینی کرده است که روند قیمت طلا و نقره در باقی مانده سال 2020 میلادی نزولی خواهد بود.

بر اساس این گزارش بانک ABN AMRO پیش بینی کرده است که میانگین قیمت هر اونس طلا امسال به 1523 دلار خواهد رسید. این رقم در پیش بینی قبلی این بانک 1490 دلار اعلام شده بود.

Georgette Boele تحلیلگر ارشد این بانک تاکید کرد: نقش طلا به عنوان مکان مطمئن سرمایه گذاری در شرایط بحرانی زیر سئوال رفته است. در این پریودها ارزش دلار آمریکا کاهش یافته ولی این کاهش ها نیز محدود بوده است. با این حال در اکثر بحران های اخیر ، بحران مالی جهان، قیمت طلا بیش از 20 درصد افت داشته و سپس به تدریج افزایش یافته ولی ارزش دلار با ورود نقدینگی به سرعت افزایش داشته است.

این بانک هلندی همچنین پیش بینی کرده است که میانگین قیمت هر اونس نقره امسال به 16.60 دلار خواهد رسید. این رقم در گزارش قبلی 17.10 دلار اعلام شده بود.

این بانک اخیرا پیش بینی خود درباره رشد اقتصادی جهان را کاهش داده و اعلام کرده است که این مساله تاثیر منفی بر همه فلزات خواهد داشت.

Georgette Boele افزود: انتظار داریم که تقاضای جواهرات در هند و چین نیز با کاهش روبرو شود، تقاضای صنعتی و تقاضای کاتالیست های خودرو نیز از سوی اقتصادهای بزرگ جهان با کاهش همراه خواهد شد. پیش بینی می کنیم که کمبود پالادیوم در کوتاه مدت به خاطر افت تقاضا برطرف خواهد شد.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا