سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

کرونا اقتصاد اروپا را با رکود روبرو خواهد کرد

وزرای دارایی اتحادیه اروپا روز دوشنبه به صورت ویدئویی با یکدیگر گفتگو خواهند کرد تا درباره اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با تبعات اقتصادی کرونا رایزنی کنند.

به گزارش سایت طلا به نقل از رویترز، وزرای دارایی اروپا به جای برگزاری نشست رودر رو تصمیم گرفتند تا روز دوشنبه به صورت ویدئو کنفرانس با یکدیگر درباره اقدامات و تدابیر لازم برای مقابله با آثار منفی ویروس کرونا بر اقتصاد این قاره بحث و تبادل نظر کنند.

بر اساس این گزارش ماریو سنتنو رئیس یورو گروپ شامل وزرای دارایی منطقه یورو در این باره گفت: حس فوری بودن این نشست و لزوم تلاش های هماهنگ برای مقابله با کرونا، بی سابقه است.

قرار بود این نشست روز دوشنبه در شهر بروکسل برگزار شود ولی سنتنو که همزمان وزیر دارایی پرتغال است، تاکید کرد: این نشست به صورت ویدئویی برگزار خواهد شد آن هم به خاطر تدابیر اتخاذ شده برای مهار کرونا از جمله از سوی بلژیک.

وی افزود: این نشست یک گام مهم در مسیر ما برای مهار ویروس کرونا خواهد بود. بر این باورم که اقدامات بیشتری لازم است ما برای غلبه بر این ترس و نگرانی متحد خواهیم ماند و اقتصادهای خود را احیا خواهیم کرد.

به نظر می رسد تمرکز اصلی مذاکرات در این نشست، طرح کمیسیون اروپا برای افزایش هزینه های مالی در بخش هایی از اقتصاد است که به شدت از کرونا آسیب دیده اند.

کمیسیون اروپا پیش بینی کرده است که ویروس کرونا منجر به رکود اقتصادی منطقه یورو در سال 2020 خواهد شد. کمیسیون اروپا خواستار اختصاص 37 میلیارد یورو منابع مالی برای شرکتهایی است که به شدت از این بحران آسیب دیده اند.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا