سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1736.6
مظنه4,645,000
18 گرم1,072,300
ارزش سکه10,465,185
قدیم (بهار)10,750,000
جدید (امامی)11,115,000
نیم6,350,000
ربع4,050,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

مهلت اعتراض ثبت نام کنندگان طرح ملی مسکن تمدید شد

در حالی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن مهلت اعتراض یا انصراف متقاضیان طرح ملی مسکن را امروز اعلام کرده بود که این زمان تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۶ اسفند تمدید شد.

به گزارش سایت طلا پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن دیروز  گفته بود:  با توجه به لزوم اعلام پایان مهلت اعتراض و انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن و به منظور ادامه سایر اقدامات اجرائی این طرح، مهلت اعتراض به عدم تایید شرایط ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن و همچنین انصراف از ثبت‌نام در این طرح، در ساعت 24 روز چهارشنبه مورخه 98/12/14 به پایان خواهد رسید.

وی افزود: افرادی که نسبت به ثبت نام مرحله اول اعتراض دارند با مراجعه به سایت در بخش اعتراضات با درج نام و کدملی خود، کد رهگیری دریافت کرده و با ثبت کد، علت رد تقاضای اولیه خود را مشاهده می کنند. چنانچه اشتباهی شده باشد، اعتراضات ثبت و متقاضیان با ارایه مدارک سجلی، در زمان مقرر و اعلام شده مراجعه کرده و وضعیت آنها کنترل و نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

اصلانی درخصوص شرایط انصراف متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن، گفت: متقاضیانی که درخواست انصراف از طرح اقدام ملی را دارند می‌توانند، تقاضای انصراف خود را از طرح اقدام ملی تا تاریخ اعلام شده ثبت کنند. متقاضیان با ثبت انصراف خود این امکان را خواهند یافت تا در طرح‌های جدید و در مرحله دوم ثبت نام که از 17 اسفند آغاز می‌شود، در شهری که سکونت دارند ثبت نام کنند.

این در حالی است که معاونت مسکن و ساختمان در اطلاعیه ای به شرح زیر از تمدید زمان اعتراض یا انصراف متقاضیان طرح ملی مسکن خبر داد؛

«به اطلاع متقاضیان محترم طرح اقدام ملی مسکن میرساند که مهلت اعتراض به عدم تایید شرایط ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن و همچنین انصراف از ثبت نام در این طرح، در ساعت 24 روز جمعه مورخ 1398/12/16 اتمام می یابد.»

سایر خبر های مفید در 5 ساعت گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا