سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

تداوم روند گرانی در بازار خودرو های داخلی ۲۸ بهمن/ پژو پارس 118/000/000 تومان شد

بازار خودرو در ادامه روند روز گذشته همچنان در مدار افزایش قیمت حرکت می‌کند. اتفاقی که باعث شده قیمت روز پراید دوباره به کانال ۶۰ میلیون تومانی برگردد. همچنین محصولات ایران خودرو امروز تا سه میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند

محصولات ایران خودرو اغلب به افزایش قیمت روز گذشته خود ادامه می‌دهند. پژو ۴۰۵ GLX امروز ۷۰۰ هزار تومان به قیمت خود اضافه کرده و در بازار با نرخ ۹۳ میلیون تومان معامله می‌شود.

دنا امروز پا روی گاز گذاشته و با سرعت بیشتری نسبت به دیگر محصولات ایران خودرو افزایش قیمت پیدا کرده است. طوری که امروز دنا پلاس توربو دو میلیون تومان گران شده و اکنون در بازار با نرخ ۲۰5 میلیون تومان خرید و فورش می‌شود. دنا پلاس پا را فراتر گذاشته و با افزایش قیمت سه میلیون تومانی به استقبال مشتریانش آمده است. قیمت روز دنا پلاس تیپ ۱ در حال حاضر ۱۶۷ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود. در این بین دنا معمولی به افزایش قیمت ۷۰۰ هزار تومانی بسنده کرده و در بازار ۱۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

خودرو‌های سایپا تقریبا مشابه محصولات ایران خودرو در بازار ظاهر شده‌اند. آن‌ها به افزایش قیمت دیروز ادامه می‌دهند، اما سرعتشان کمتر است. کوییک دنده‌ای امروز با افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش آمده و در بازار ۸۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا امروز دوشنبه ۲۸ بهمن ۹۸ مطابق جداول زیر است:

 

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا