سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

رمز پویا تراکنش های اینترنتی را کاهش داد

بانک مرکزی اعلام کرد با الزامی‌شدن استفاده از رمز پویا برای تراکنش‌های بالای ۱۰۰ هزار تومان، همزمان با اجرای طرح در بانک‌های کشور، افت ناچیزی در برخی تراکنش‌های اینترنتی دیده شد.

به گزارش سایت طلا به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، مرحله دوم اجرای طرح رمز پویا مبنی بر حذف رمز دوم ثابت، همزمان با اعمال معافیت برای تراکنش‌ها با مجموع مبالغ تا سقف یک میلیون ریال بصورت روزانه، از روز 8 تا 23 بهمن‌ماه بصورت تدریجی توسط بانک‌ها و موسسات اعتباری، با نظارت و اهتمام بانک مرکزی اجرا شد.

با الزامی‌شدن استفاده از رمز پویا برای تراکنش‌های بالای 100 هزار تومان، همزمان با اجرای طرح در بانک‌های کشور، افت ناچیزی در برخی تراکنش‌های اینترنتی دیده شد.این بانک ضمن بررسی دقیق وضعیت شبکه پرداخت و بانکی کشور، طی هماهنگی با بانک‌ها، اقدامات اصلاحی را برای رفع کاستی‌های موجود در برخی بانک‌ها آغاز کرد. طی روزهای آتی نیز با پیگیری و توجه بیشتر مشتریان عزیز شاهد بهبود شرایط خواهیم بود.

بانک مرکزی تمام تلاش خود را برای شناسایی و رفع موانع اجرایی در برخی بانک‌ها به انجام خواهد رساند.

ضمن تشکر از همراهی مشتریان در اجرای این طرح ملی، به آگاهی می‌رساند مرکز تماس رمز پویا(کاشف) با شماره 91009960 آماده دریافت انتقاد، شکایت یا پیشنهاد است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

یزدانی پنج سال میگه :

تاریخ: 1398/11/28 ساعت 14:49
جناب آقاي همتی میفرمایند از زمانی که کاربران از زمز دوم پویا استفاده می کنند تراکنش های بانکی بطور قابل ملاحظه یی کاهش داشته حتماً این را از افتخارات کاری خود در بانک مرکزی هم میدانند البته به ایشان و همه دست اندر کاران مسائل اقتصادی باید تبریک گفت ازاینکه توانسته‌اند تراکنش ها را کم کنند البته بهتر بود اول کمی بگفته خود فکر کنند بعد اعلام کنند ما بودیم جلوی نقل وانتقالات پول را بگیریم واقتصادی پویا به ارمغان آوردیم وبخصوص با ایجاد رمز دوم پویا نتنها جلو سارقان را گرفتیم بلکه جلو صاحبان حسابها را هم گرفتیم چون هر دو نمیتوانند عملیات بانکی را از اینطریق انجام دهند از بانک هم سوال میکنید میگویند بعضی گوشی ها عملیات کپی و پاست را انجام نمیدهند در نتیجه وقت میگذرد و اعتبار رمز ازبین میرود و دوباره وسه باره بعدهم مسدود شدن نرم افزار و هر روز مراجعه به خودپرداز و شعبه بانک بدو تا پاهات باز شود و مرحبا بگو به طراح و نویسنده نرم افزار، با تشکر فراوان از جناب همتی _یزدانی


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا