سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1793.6
مظنه4,362,000
18 گرم1,006,900
ارزش سکه9,827,586
قدیم (بهار)10,000,000
جدید (امامی)10,790,000
نیم5,400,000
ربع3,150,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

دلار، طلا و سکه گران شدند / آنالیز بازارها در سومین هفته بهمن ماه

در سومین هفته از بهمن ماه امسال، همه بازارهای مالی بازدهی قابل توجهی را به ثبت رساند تقریبا و با تغییر قیمت بیش از دو درصدی همراه شدند.

سکه در صدر بازدهی هفتگی قرار گرفت.

به گزارش سایت طلا ، در سومین هفته از بهمن ماه امسال، همه بازارهای مالی بازدهی قابل توجهی را به ثبت رساند تقریبا و با تغییر قیمت بیش از دو درصدی همراه شدند.

رشد ۲ درصدی بورس 

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، این هفته ۱۳ هزار و ۱۸۵ واحد افزایش یافت. به این ترتیب، شاخص کل ۲ درصد رشد کرد و به رقم ۴۵۹ هزار و ۷۹ واحد رسید. 

شاخص آزاد شناور در آخرین روز معاملات هفته گذشته ۵۴۰ هزار و ۳۲۴ واحد بود که در روز چهارشنبه این هفته به رقم ۵۵۵ هزار و ۷۳۴ واحد رسید و افزایش ۱۵ هزار و ۴۱۰ واحدی را رقم زد.

همچنین شاخص کل (هم وزن) در پایان هفته گذشته ۱۴۶ هزار و ۵۷۱ واحد بود که در هفته جاری این عدد به ۱۴۸ هزار و ۹۳۰ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) از ۹۷ هزار و ۷۶۵ واحد به عدد ۹۹ هزار و ۳۲۶ واحد رسید.

بازار سهام  که هفته گذشته با رشد ۴٫۳ درصدی شاخص همراه شده بود، در هفته جاری نیز طبق پیش بینی های صورت گرفته، روندی صعودی به خود گرفت

قیمت دلار صرافی ملی نیز که هفته قبل ۰٫۳۷ درصد افزایش قیمت را به ثبت رسانده بود، در هفته جاری نیز با افزایش ظاهر شد.

دلار که هفته گذشته را با قیمت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان به پایان رسانده بود، این هفته به قیمت ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. 

یورو نیز با افزایش ۴۰۰ تومانی نسبت به هفته گذشته، ۱۵ هزار و ۳۰۰ تومان شد. 

قیمت‌ها در بازار سایر ارزها نیز افزایش یافت. در معاملات آخرین روز هفته، درهم امارات سه هزار و ۸۶۰ تومان، لاری گرجستان چهار هزار و ۸۹۶ تومان، لیر ترکیه ۲ هزار و ۳۲۹ تومان، دلار کانادا ۱۰ هزار و ۶۴۰ تومان، دلار استرالیا ۹ هزار و ۴۹۸ تومان، فرانک سوئیس ۱۴ هزار و ۶۲۵ تومان، روبل روسیه ۲۲۳ تومان، بات تایلند ۴۵۸ تومان و رینگیت مالزی ۳ هزار و ۴۲۲ تومان نرخ گذاری شدند.

 

 

گرانی ۱۵۰ هزار تومانی سکه

روند قیمت‌ها در بازار سکه و طلا، در یک ماه اخیر سیر صعودی خود را حفظ کرده است. سکه بهار آزادی ۱۵۰ هزار تومان گران شد و در آخرین روز معاملات، به قیمت ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. نیم‌سکه ۲ میلیون و ۶۳۰ هزار تومان شد و ربع سکه نیز با قیمت یک میلیون و ۶۱۰ هزار تومان معامله شد. به این ترتیب، نیم سکه ۸۰ و ربع سکه ۷۰ هزار تومان گران شدند.

فلزات طلایی که هفته گذشته بازدهی منفی را به خود اختصاص داده بودند در سومین هفته بهمن با افزایش قیمت قابل توجهی ظاهر شدند.

همچنین قیمت هر سکه بهار آزادی نیز با رشد ۳٫۰۳ درصدی همراه شد

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا