سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1807.6
مظنه4,324,000
18 گرم998,100
ارزش سکه9,741,972
قدیم (بهار)10,000,000
جدید (امامی)10,765,000
نیم5,350,000
ربع3,150,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

آیا گوشی شما از شارژ وایرلس معکوس پشتیبانی می کند؟

شارژ بی‌سیم معکوس همانطور که از اسمش پیداست نوعی قابلیت شارژ کردن بدون استفاده از شارژر یا سیم است. اما معکوس برای چه؟ به این خاطر که در این روند گوشی شما شارژ می‌دهد. شارژ بی‌سیم معکوس فناوری جالبی است که اولین بار هواوی روی گوشی Mate 20 Proاز آن استفاده کرد. در‌ واقع با این فناوری گوشی شما قادر است که نقش پاوربانک بدون سیم را برای دستگاه‌ها و موبایل‌های دیگر ایفا کند. البته آن دستگاه هم باید قابلیت دریافت شارژ بدون سیم را داشته باشد، دستگاه‌هایی مثل موبایل، هدفون، آیپد و …


25 بهمن 98

شارژ بی‌سیم معکوس

شارژ بی‌سیم معکوس

سرعت شارژ بی‌سیم معکوس آنقدرها هم سریع نیست اما بسیار مفید و کاربردی است. مخصوصاً در مواقع اضطراری می‌تواند کمک بزرگی باشد. مثل وقتی که خارج از شهر هستید وشارژ دستگاه‌های شما یا دوستانتاندر حال تمام شدن است و شما به شارژر یا پاوربانک دسترسی ندارید. اینجاست که این فناوری نسبتاً جدید ارزش خود را نشان می‌دهد.

بیشترین سرعت شارژ بی‌سیم معکوس تا به حال ۲۰ وات بوده است. با این حال، شرکت اوپو(Oppo) اعلام کرده است که این سرعت را به ۳۰ وات رسانده و هواوی نیز اعلام کرده است که در سری Mate 30 Proسرعت شارژ بی‌سیم را به ۲۷ وات ارتقا داده است. اما بیشتر گوشی‌ها همچنان با سرعت ۱۰.۷ وات یا کمتر، این شارژ را انجام می‌دهند. به عبارتی، شارژ کردن یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری تقریباً ۱۲۰ دقیقه طول می‌کشد.

شارژ بی‌سیم معکوس

چه گوشی‌هایی از این فناوری استفاده می‌کنند؟ و چه گوشی‌هایی را می‌توان با این روش شارژ کرد؟

علاوه بر هواوی Mate 20 Proکه آغازگر استفاده از این فناوری است، دو گوشی دیگر هواوی یعنی Mate 30 Proو P30 Proنیز به شارژ بی‌سیم معکوس مجهز شده‌اند. کهسرعت شارژ بی‌سیم Mate 30 Proسه برابر همه‌ی دستگاه‌های دیگر است.

سامسونگ نیز در گوشی‌های گلکسی S10، S10+، S10e، و 5Gو همچنین در گلکسی  10Noteو Note 10+  از این فناوری بهره برده است.

شارژ بی‌سیم معکوس

در خصوص شارژ شدن با این روش محدودیتی وجود ندارد، هر دستگاهی از قبیل هدفن، گوشی، ساعت یا موس  را که به شارژ بی‌سیم Qiمجهز باشند می‌توان با این روش شارژ کرد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا