سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

منتظر درخشش و پرواز قیمت طلا باشیم؟

بانک سرمایه گذاری یو بی اس سوئیس پیش بینی می کند 2 عامل مهم موجب درخشش بیشتر طلا در بازارهای جهانی خواهد شد.

به گزارش سایت طلا ، بانک یو بی اس سوئیس در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که نااطمینانی سیاسی و افت ارزش دلار آمریکا موجب افزایش بیشتر قیمت طلا خواهد شد.

بر اساس این گزارش بانک یو بی اس معتقد است عملکرد طلا در سال 2020 میلادی به مراتب بهتر از سایر کومودیتی ها خواهد بود. گرچه روند صعودی قیمت طلا در سال 2020 ادامه خواهد یافت ولی افزایش قیمت به میزان سال 2019 نخواهد بود. قیمت طلا در سال گذشته با رشد 18 درصدی روبرو شد.

بانک یو بی اس افزود: نااطمینانی سیاسی می تواند موجب افزایش تقاضای مکان امن سرمایه گذاری برای طلا شود. با توجه به قیمت گذاری طلا با دلار آمریکا، کاهش ارزش دلار می تواند به نفع قیمت طلا باشد.

در مقابل، نگرانی نسبت به اوضاع اقتصادی جهان شرایط را برای فلزات صنعتی و نفت بدتر خواهد کرد.

یو بی اس پیش بینی کرده است که ارزش دلار آمریکا در سال 2020 با افت روبرو خواهد شد.طی سالهای اخیر افزایش نرخ بهره، بهبود شرایط تجاری جهان تاثیر زیادی بر افزایش ارزش دلار داشته است. ولی طی سال های آینده رشد اقتصادی آمریکا و نرخ بهره تقریبا نزدیک به سایر مناطق جهان خواهد شد و نااطمنیانی در آستانه انتخابات آمریکا می تواند موجب افت ارزش دلار شود.

یو بی اس از سرمایه گذاران خواسته است تا بخشی از سرمایه خود را به بازار سهام و اوراق قرضه اختصاص دهند. پیش بینی می شود درآمد سهام در بازار آمریکا امسال با رشد 5 درصدی و در بازارهای نوظهور با رشد 6 درصدی روبرو شود. این رقم برای منطقه یورو 3 درصد خواهد بود.

در آسیا سرمایه گذاری در بازار سهام به مراتب درآمد بیشتری نسبت به اوراق قرضه دولتی خواهد داشت به خصوص در سنگاپور، هنگ کنگ و تایلند و تایوان.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا