سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1644
مظنه2,588,500
18 گرم597,500
ارزش سکه5,831,891
قدیم (بهار)5,820,000
جدید (امامی)5,830,000
نیم3,040,000
ربع1,860,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

نمایندگان ایران با رد پیشنهاد جدید AFC: فقط در ایران بازی می‌کنیم /علوی: تا پایان هفته برای انتخاب سرمربی تیم ملی به جمع‌بندی می‌رسیم/ هر تصمیمی که می‌گیریم ممکن است تبعاتی داشته باشد

سیدامیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال اعلام کرد، مسئولان این فدراسیون تا پایان هفته جاری برای انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی به جمع‌بندی خواهند رسید. ۴ باشگاه ایران در لیگ قهرمانان آسیا با رد پیشنهاد جدید AFC اعلام کردند که فقط در ایران از حریفان خود میزبانی خواهند کرد.

به گزارش سایت طلا  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در پی ارسال نامه جدید دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره میزبانی تیم‌های ایرانی در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا امروز جلسه‌ای با  حضور مسئولان فدراسیون و مدیران عامل باشگاه‌های پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو در محل فدراسیون برگزار شد. در این نشست نامه باشگاه‌ها در پاسخ به نامه جدید دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا تهیه شد که  متن آن  به شرح زیر است:

 با عنایت به نامه مورخ 20 ژانویه دبیرکل کنفدراسیون خطاب به دبیرکل فدراسیون فوتبال، جلسه‌ای امروز تشکیل و پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات به شرح ذیل به اطلاع کنفدراسیون خواهد رسید:

1- به اطلاع می‌رساند باشگاه‌های ایرانی با این استدلال که هیچ دلیل قانونی برای سلب حق میزبانی آنان وجود ندارد اعلام می‌کنند به هیچ عنوان میزبانی خود را به خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران منتقل نمی‌کند.

2- کلیه باشگاه‌های ایرانی حاضر در مسابقات اعلام می‌کنند صرفا در شرایطی در مسابقات حاضر می‌شوند که کنفدراسیون به صورت رسمی اعلام کنند این باشگاه‌ها از رقبای خود داخل سرزمین جمهوری اسلامی میزبانی می‌کنند.

3- در صورت قبول شرایط فوق توسط کنفدراسیون، باشگاه‌های ایرانی صرفا تغییر زمان برگزاری مسابقات داخل تقویم برگزاری را می‌پذیرند.

4_مدیران عامل باشگاه‌های ایرانی تقاضا دارند در اسرع وقت جلسه‌ای با رئیس و دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار کنند.

 درنامه دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا به سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال آمده بود:

جناب آقای ابراهیم شکوری سرپرست محترم دبیرکلی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

موضوع: مسائل ایمنی و امنیتی و برنامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020 مرحله گروهی

با سلام، با عنایت به رأی اخیر کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا مورخ 17 ژانویه 2020 که در تاریخ 19 ژانویه 2020 توسط کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا به تصویب رسیده است موارد ذیل را اعلام می نماییم:

در حال حاضر تمهیدات لازم برای برگزاری مسابقات مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا 2020  در قطر به عنوان زمین بیطرف و در تاریخ 25 ژانویه 2020 در حال انجام است که مقرر بود در تاریخ 21 ژانویه سال 2020 به میزبانی باشگاه های ایرانی برگزار شود.

برای مرحله آتی، در صورت صعود هر یک از باشگاههای ایرانی از مرحله پلی آف به مرحله گروهی به همراه دو باشگاه ایرانی دیگری که از پیش در مرحله گروهی حضور داشته اند، کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد می نماید تا تغییرات ذیل در بازی های خانگی باشگاه های ایرانی با هدف ایجاد فرصت های احتمالی بازی در داخل کشور ایران صورت پذیرد: 

1- زمان بازی های خانگی باشگاه های ایرانی شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا با بازی های خانگی باشگاه های رقیب جابجا خواهد شد و در کشور باشگاه های مقابل برگزار خواهد شد. به این معنا که بازی های روز یک، دو و سه در خارج از خانه برگزار خواهند شد.

2- بخش اداری کنفدراسیون فوتبال آسیا ارزیابی خود را از وضعیت موجود تا ماه مارس 2020 انجام خواهد داد. تاریخ دقیق بازدید متعاقباً اعلام خواهد شد.

3- پیشنهاد فوق شامل تصمیم کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد محل برگزاری مسابقات باشگاه های ایران و عربستان نمی گردد.
از فدراسیون شما درخواست می گردد موافقت کتبی خود را با پیشنهاد فوق الذکر تا پایان روز اداری 20 ژانویه 2020 برای ما ارسال نماید. در صورت عدم دریافت پاسخ شما تا تاریخ ذکر شده این چنین در نظر گرفته می شوود که باشگاه های ایرانی بازی های خانگی خود را طبق برنامه مسابقات اخیر در زمین های بی طرف برگزار می نمایند.با تشکر از همکاری شما.

مشتاقانه منتظر شرکت باشگاه های شما در مسابقات هستیم.
ارادتمندداتو وینزور جان

دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا

 امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: تشکر می‌کنیم از اجماع ملی که در فضای رسانه‌ای، باشگاه‌ها و هواداران تشکیل شد. در این دو سه روز این اجماع را مقابل تصمیم غیرورزشی AFC داشتیم. همان‌طور که اشاره کردید جلسه با حضور مدیران ارشد چهار باشگاه حاضر در آسیا در محل فدراسیون برگزار شد. این جلسه در امتداد نشست‌های قبلی بود و بیشتر در امتداد نامه امروز AFC  بود. مسئولان باشگاه‌ها مواردی را اشاره داشتند و نکته اصلی آن درباره این بود که باشگاه‌ها به طور مستمر و در یک پیام واحد اشاره داشتند که این موضوع را نمی‌پذیرند و فقط در کشورمان میزبان مسابقات خواهند بود.

وی ادامه داد: همان‌طور که مستحضرید چهار بند را در این نامه اطلاع‌رسانی کردیم و باشگاه‌های ایرانی به دلیل اینکه هیچ دلیل قانونی وجود ندارد به هیچ‌عنوان بازی در کشور بی‌طرف را نمی‌پذیرند. موضوع دوم این است که می‌خواهیم AFC ضمانت بدهد که در مسابقات آتی و در مرحله گروهی میزبانی اتفاق بیفتد و این‌طور نباشد که بگویند اتفاق می‌افتد، ولی نشود. موضوع سوم هم این است که نظر فدراسیون فوتبال و باشگاه‌ها این است که تقویم مسابقات با تغییرات احتمالی صورت بگیرد، ضمن اینکه مباحث مختلفی درباره برگزاری نشست فوری با رئیس AFC یا دبیرکل کنفدراسیون آسیا مطرح شد و نامه این موضوع هم امروز به کنفدراسیون برای برگزاری این جلسه ارسال شد و امیدوار هستیم که این نشست هرچه زودتر برگزار شود. 

علوی درباره این موضوع که برخی رسانه‌های عربستانی اعلام کردند بازی‌های تیم ملی هم در زمین بی‌طرف برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در این زمینه نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ارسال نشده و همان‌طور که مستحضر هستید بازی‌های مقدماتی جام جهانی زیرمجموعه فدراسیون جهانی فوتبال است و در این خصوص نامه‌ای دریافت نکردیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره محرومیت‌هایی که پس از نپذیرفتن رأی AFC از سوی ایران شامل ما خواهد شد، خاطرنشان کرد: قطعاً این موارد بررسی شده است، ولی این اجماع وجود دارد و هر تصمیمی که می‌گیریم ممکن است تبعات داشته باشد. این تصمیم هم در قبال تضییع حقی که پیش آمده اتفاق می‌افتد، اما باشگاه‌ها به طور حتم همصدا با طرفداران‌شان و تمام اهالی ورزش این تصمیم را گرفتند.

وی در پاسخ به این سؤال که تاج در AFC تصمیم‌گیرنده هست یا نه، گفت: روز جمعه این نامه به صورت رسمی دریافت شد و آقای تاج هم در جلسه حضور داشتند و همان‌جا بود که نامه کمیته مسابقات کنفدراسیون آسیا را دریافت کردند و بلافاصله موضع خودشان را کتبی و شفاهی اعلام کردند.  

علوی درباره اینکه محرومیت‌ها و جریمه‌های ایران برای کناره‌گیری به چه میزان است، اظهار کرد:  در فرایند تصمیم‌گیری که از روز جمعه تا الان اتفاق افتاده است، مشاوران حقوقی همراه تیم تصمیم‌گیرنده در حوزه باشگاهی بودند و دوستان تمام این مباحث را می‌دانند و تبادل‌نظر شده است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره حضور علی دایی در فدراسیون فوتبال و شایعه انتخاب او به‌عنوان سرمربی تیم ملی تصریح کرد: تلاقی حضور آقایی دایی در فدراسیون را با جلسه امروز به فال نیک می‌گیریم. قطعاً درباره سرمربیگری تیم ملی مباحث در هیئت رئیسه فدراسیون مطرح است و به محض نهایی شدن اطلاع‌رسانی خواهد شد. بدون شک آقای دایی جزو گزینه‌های فدراسیون فوتبال است. باید بگویم یک فرایندی باید طی شود و اگر از امروز حساب کنیم حدود 60 روز تا بازی با هنگ‌کنگ فرصت داریم و بازی‌های لیگ را هم داریم. با این شرایط تعیین سرمربی تیم ملی خیلی اهمیت دارد و طبق آخرین صحبتی که با آقای بهاروند داشتیم و گزارشی که از کمیته فنی به دست‌مان رسید تا پایان هفته جمع‌بندی نهایی را درباره انتخاب سرمربی تیم ملی خواهیم داشت.

وی در پایان در مورد مذاکره با قلعه‌نویی برای حضور در تیم ملی گفت: من نام نمی‌آورم، ولی مذاکره با تمام گزینه‌های داخلی و یکی دو گزینه خارجی سرمربیگری تیم ملی ادامه دارد.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

شینتیل خان نه ماه میگه :

تاریخ: 1398/11/01 ساعت 01:45
همیشه نوشدارد پس از مرگ سهراب
همانروز که در بحرین به سرود کشور توهین شد و ما کاری نکردیم باختیم. باید تیم خیلی محترمانه بیرون میامد . چرا که دنیا داشت میدید که حق با ایران است. ولی متاسفانه هم نتیجه را باختیم . هم عزت و شرف را.
امروز هم همین است . تحت هیچ شرایطی نباید پذیرفت. حتی اگر جریمه هاس سنگین بشویم.......
سیاست از ورزش جداست..........


پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا