سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

5 راهکار برای مدیریت صحیح پول خرج کردن|چگونه همیشه پولدار باشیم ؟

چگونه همیشه پولدار باشیم ؟ یکی از مهارت های کلیدی برای دستیابی به موفقیت در زندگی شخصی و موفقیت مالی، مدیریت پول است؛ مدیریت پول مهارتی است که می توانیم آن را از دوران کودکی بیاموزیم؛ دوران یاد شده همان زمانی است که یاد می گیریم که چگونه با تهدیدها و چالش هایی که در زندگی پیش رو داریم، مواجه شویم. می توان از همین حالا شروع کرد.

۵ راه برای مدیریت هوشمندانه هزینه ها !


یکی از مهارت های کلیدی برای دستیابی به موفقیت در زندگی شخصی و موفقیت مالی، مدیریت پول است؛ مدیریت پول مهارتی است که می توانیم آن را از دوران کودکی بیاموزیم؛ دوران یاد شده همان زمانی است که یاد می گیریم که چگونه با تهدیدها و چالش هایی که در زندگی پیش رو داریم، مواجه شویم. می توان از همین حالا شروع کرد.
تنها کاری که لازم است برای شروع انجام بدهید آن است که تصمیم بگیرید مدیریت موثری بر روی پول تان داشته باشید. مدیریت پول هم مانند هر کار دیگری، قواعد خاص خودش را دارد که بای زمانی را به یادگیری آن ها اختصاص دهید. این کار باعث می شود تا رد سال های آینده بتوانید منفعت بیشتری از پول های خود حاصل کنید. در ادامه ۵ راه فوق العاده برای مدیریت هوشمند هزینه ها و پول را برای تان معرفی می کنیم:

در آمد و هزینه های تان را ارزیابی کنید.
برای ارزیابی درآمد و هزینه های خود اولین قدم را بردارید. درآمد خود را در یک جدول و هزینه های تان را در یک جدول بنویسید. مبلغ لازم برای انجام تعهدات ماهانه خود را بنویسید تا بتوانید برای آینده برنامه ریزی کنید.
برای اطمینان از عدم به تعویق افتادن هزینه های تان، یک برنامه یا بودجه بندی دقیق برای مدیریت امور مالی خود تعریف کنید؛ آن زمان می دانید از پس چه کارهایی بر می آیید و چه کارهایی نه.

چگونه پولدار بشیم؟


برای خودتان یک هدف مالی تعیین کنید.
پس از بررسی دقیق درآمد و هزینه های خود، باید چند زمینه از زندگی مالی ود را تعیین کنید که بتوانید در آینده با مدیریت هزینه های خود، آن ها را بهبود ببخشید. ممکن است بخواهید پس اندازتان را افزایش دهید، یک صندوق وام بردارید، بدهی های تان را کاهش دهید یا حتی یک خرید بزرگ (خرید خانه یا ماشین) داشته باشید.
هرچه را انتخاب می کنید، مبتنی بر وضعیت مالی خود، انتخاب کنید (خاص و واقع بین باشید، نه آنچه که می خواهید آن باشید!)؛ برای اطمینان از موفقیت آمیز بودن برنامه خود، با استفاده از دوستان قابل اعتماد و یا یک مشاور حرفه ای برای هدایت برنامه مدیریت پول خود، نظارت دقیق تری بر برنامه مالی تان داشته باشید.

صورت حساب های تان را به موقع پرداخت کنید.
ساخت یک تاریخچه اعتباری به همان اندازه که انداختن تخم مرغ در املت مهم است، ضروری است! بنابراین، پرداخت تعهد خود در تاریخ یا قبل از موعد موقرر شده، اجتناب از پرداخت دیر هنگام و هزینه های دیررس به شدت در افزایش اعتبار تان مهم است.

5 روش مدیریت پول

بیش از اندازه خرج نکنید.
یکی دیگر از مهم ترین نیاز های مدیریت سرمایه، این است که پایین تر از سطح درآمد خود زندگی کنید. این قانون از پایه ای ترین اصول ثروتمندان است. اگر نمی توانید نظیر جان تمپلتون، میلیونر افسانه ای و معروف، نیمی از درآمدتان را پس انداز کنید، نگران نباشید.  می توان با کنار گذاشتن ۱۰ یا ۱۵ درصد از درآمدتان حاشیه امن مطلوبی برای خود ایجاد کرد و به اهداف مالی خود رسید.

چگونه پول خود را خرج کنیم؟


هزینه ها را نقد و یکجا پرداخت کنید.
کارت های اعتباری به دو دلیل مخارج را بالا می برند، این امکان را فراهم می کنند که بیشتر از بودجه ای که در نظر گرفته اید خرج کنید و چون ظاهرا پولی رد و بدل نمی شود به اشتباه تصور می کنید پول زیادی خرج نکرده اید. کارت کشیدن یا نسیه گرفتن، کنترل مخارج را از دست تان خارج می کند.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا