سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1795.2
مظنه4,132,000
18 گرم953,800
ارزش سکه9,309,396
قدیم (بهار)9,500,000
جدید (امامی)10,610,000
نیم5,200,000
ربع3,060,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

آیا روند صعودی قیمت طلا متوقف شده است؟

تحلیلگر ارشد بانک استاندارد چارترد بر این باور است که روند صعودی قیمت جهانی طلا همچنان ادامه خواهد یافت.

به گزارش سایت طلا به نقل از نیوز متال، سوکی کوپر تحلیلگر فلزات گرانبها در بانک استاندارد چارترد گفت: گرچه قیمت طلا پس از افزایش چشمگیر روز چهارشنبه با افت مجددی روبرو شده ولی روند قیمت این فلز گرانبها همچنان صعودی خواهد بود.

بر اساس این گزارش وی افزود: طلا هنوز جای زیادی برای افزایش قیمت دارد. به نظر من بخش زیادی از افزایش قیمت طلا در شش ماه دوم امسال اتفاق خواهد افتاد.

این تحلیلگر اقتصادی تاکید کرد: بازار به زودی متوجه خواهد شد که افزایش ریسک و خطر در عرصه بین المللی مثل کاهش رشد اقتصادی جهان در سال 2021 موجب افزایش تقاضا برای طلا خواهد شد.

وی گفت: طی سالهای اخیر طلا یک مکان امن و مطمئن برای سرمایه گذاری بوده ولی این عملکرد اخیر طلا بار دیگر این واقعیت را نشان داده است. علاوه بر این، اول هر سال معمولا زمان خوبی برای عملکرد بهتر طلا است.

کوپر اظهار داشت: سرمایه گذاران طلا معمولا در پایان هر سال سرمایه گذاری خود را کاهش می دهند بنابر این بازار طلا پس از تنش های خاورمیانه در سطح بالایی قرار ندارد.

وی گفت: سرمایه گذاران نه تنها سبد سرمایه گذاری خود را بار دیگر افزایش می دهند بلکه سبد خود را با طلا متنوع می کنند که علت اصلی آن دوری از ریسک است.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا