سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

خودروی عجیب هوندا با فرمان مجهز به هوش مصنوعی!

شرکت خودروسازی هوندا قصد دارد در یک نمایشگاه الکترونیکی، ظرف چند هفته یک مبدل آینده نگر را نشان دهد.

به گزارش سایت طلا ، پیش از رونمایی رسمی کانسپت جدیدش، هوندا با به اشتراک گذاشتن تصاویر و جزئیاتی در مورد محصولی جدید، مشتریان را هیجان زده کرد.

این کانسپت در واقع یک فرمان تعاملی است که قرار است همه چیز را در مورد خودرو از استارت، کنترل سرعت تا سیستم دریچه گاز و ترمز را کنترل کند. یکی از قابل توجه‌ترین ویژگی‌های این فرمان این است که به راننده امکان حرکت به سمت راست را بیش از سمت چپ فراهم می‌آورد. هدف هوندا از محصول جدیدش، این است که راننده آسایش و آزادی عمل بیشتر در اختیار داشته باشد.

این شرکت خوروسازی ژاپنی در بیانیه‌ای اعلام کرد: هوندا معتقد است در آینده مشتریان در صورت رهایی از مسئولیت رانندگی، می‌توانند حین رانندگی به کار‌های دیگری مشغول باشند. البته ممکن است مشتریان همچنان بخواهند احساسات و هیجان رانندگی را تجربه کنند.

فرمان هوشمند دریچه جدیدی از رانندگی را به روی مشتریان می‌گشاید. برای استفاده از کانسپت جدید، رانندگان تنها کافی است با دو بار استارت خودرو را به سمت جلو رانده و سپس برای کنترل سرعت به سمت عقب باز گرداند. فرمان بسیار پیشرفته دارای نوعی چراغ روشنایی در مرکز آن است و در کل شبیه یک جعبه جادویی است.

هوندا محصول جدیدش را "کانسپت رانندگی افزوده" نامیده که هشت سطح رانندگی مستقل را ارائه می‌دهد. اگرچه کاربران هنوز قادر به هدایت آن نخواهند بود، اما این محصول به سمت برنامه‌های کاربردی و تجاری در دنیای واقعی می‌رود.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا