سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1686.6
مظنه2,777,000
18 گرم641,000
ارزش سکه6,256,581
قدیم (بهار)6,273,540
جدید (امامی)6,403,950
نیم3,196,518
ربع1,882,062
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

پیش بینی قیمت طلا پس از جنجال آفرینی آمریکا

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی توسط آمریکا اعلام کرد: قیمت نفت و اونس جهانی طلا با افزایش مواجه شده است و پیش بینی می شود این نوسان ادامه داشته باشد.

"ابراهیم محمدولی" در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا ضمن عرض تسلیت به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران بیان کرد: شهادت سردار بزرگ سپاه "حاج قاسم سلیمانی" بر روند قیمت طلا بی تاثیر نبوده کما اینکه امروز قیمت نفت با جهش 3 درصدی روبه رو شده و اونس جهانی نیز امروز با افزایش شدیدی مواجه شده و بازارهای مالی دنیا امروز جمعه با نوسانات زیادی همراه بوده است.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران یادآور شد: در پی رشد قیمت جهانی طلا و صعود ۳۰ دلاری این فلز مسلما این افزایش بر بازار داخل نیز تاثیرگذار است.

وی از مسولین اقتصادی کشور خواست با برنامه ریزی دقیق و کنترل بازار ارز از افزایش قیمت طلا و سکه جلوگیری کنند تا مسیر آرامش گذشته به بازار داخلی برگردد.

 محمدولی با بیان اینکه تا روز پنج شنبه گذشته سکه حبابی نداشت افزود: در حدود  یکماه است که حبابی بین طلا و سکه وجود ندارد به موازات هم در حرکت بودند.

رییس اتحادیه طلا و جواهر در خاتمه اظهار داشت: با وضعیت موجود امکان نوسانات قیمت طلا در هفته آینده وجود دارد اما امیدواریم مسئولین بتوانند آرامش در بازار ارز را کنترل کنند تا از افزایش قیمت طلا جلوگیری کند.

این مسئول صنفی اذعان کرد: در پی نوسان قیمتی طلا و ارز داد و ستد در بازار رو به رکود میرود کما اینکه در یکماه گذشته داد و ستد بسیار کم بوده است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا