سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

کشف الماس ۱۹۰ قیراطی در روسیه

بزرگترین شرکت استخراج الماس روسیه چند روز مانده به سال نو اعلام کرد یک الماس بزرگ ۱۹۰.۷۷ قیراطی در جمهوری یاقوتستان کشف کرده است.

 به گزارش سایت طلا  به نقل از راشاتودی، الروسا، بزرگترین شرکت استخراج الماس روسیه چند روز مانده به سال نو اعلام کرد یک الماس بزرگ 190.77 قیراطی در جمهوری یاقوتستان کشف کرده است.

 این سنگ ارزشمند و با کیفیت در اولین ساعات بیست و پنجم دسامبر در تنوره های کیمبرلیتی معدن بوتوبینسکایا در جمهوری یاقوتستان روسیه کشف شد. اطلاعات اولیه نشان می دهد این سنگ گرانبها احتمالاً حدود دو میلیارد سال دست نخورده در این مکان باقی مانده است ولی بررسی‌های بیشتر سن دقیق آن را نشان خواهد داد...

افگینی اگوریف، مدیرعامل شرکت الروسا گفت کشف این الماس درست قبل از سال نو یک «هدیه واقعی» است. وی اشاره کرد طبیعت امسال با شگفتیهای فوق‌العاده‌ای که نشان داده، بسیار بخشنده بوده است، مانند الماس قلبی شکلی که درست قبل از روز ولنتاین توسط این شرکت از دل زمین بیرون کشیده شد.

این سنگ قیمتی بزرگ قرار است برای بررسی های بیشتر و ارزش گذاری اولیه به الروسا فرستاده شود.

این شرکت بزرگ روسی که بزرگترین شرکت استخراج الماس در جهان است قبلاً یک الماس غیرعادی ماتروشکا کشف کرده بود که یک سنگ قیمتی آزادانه در داخل یک کریستال بزرگ‌تر حرکت می کرد، درست مانند عروسک های سنتی ماتروشکای روسیه. این اولین الماس از این نوع در تاریخ استخراج الماس جهان بود.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا