سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

ارسال چند عکس به صورت همزمان در یک استوری اینستاگرام

به تازگی شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیتی جدید را به بخش استوری اضافه کرده است که به کاربران این امکان را می‌دهد که به صورت همزمان حداکثر ۶ عکس را ارسال کنند.

به گزارش سایت طلا ، اینستاگرام به عنوان یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی، دائما سعی دارد با ارائه امکاناتی بیشتر به کاربرانش رضایت آن‌ها را جلب و آمار کابران خود را نیز بالاتر ببرد. اما به تازگی در این شبکه اجتماعی قابلیتی اضافه شده است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا چند عکس را به طور همزمان در یک استوری منتشر کنند. طبق اعلام اینستاگرام، این ویژگی Layout نام دارد و قرار است عرضه آن از امروز در کلیه جهان آغاز شده است. به وسیله این قابلیت کاربران می‌توانند حداکثر تا شش عکس را در یک استوری و به صورت همزمان منتشر کنند.

کار با این ابزار جدید در اینستاگرام بسیار راحت بوده و اینستاگرام با عرضه این قابلیت صرفا سعی کرده است کاری کند تا کاربران برای کنار هم قرار دادن تصاویر خود به نرم افزارهای شخص ثالث رجوع نکنند؛ تا پیش از این در صورتی که کاربران نمی‌خواستند از نرم افزارهای شخص ثالث استفاده کنند، می‌توانستند در دستگاه اندرویدی خود تصویر مورد نظرشان را کپی و آن را در جعبه متن استوری جایگزاری کنند اما اکنون کنار هم قرار دادن تصاویر به طور مستقیم و از داخل بخش استوری اینستاگرام امکان پذیر است.

چندی پیش اینستاگرام اعلام کرده بود که قصد دارد با ارائه خدمات جدید به کاربران، آن‌ها را از استفاده از نرم افزارهای شخص ثالث ویراشی عکس بی نیاز کند و این اقدام اینستاگرام را به نوعی می‌توان اولین گام شرکت فیسبوک در جهت بی نیازسازی کاربران خود از نرم افزارهای شخص ثالث دانست.

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که چندی پیش به اینستاگرام اضافه شده بود تا کاربران را از استفاده از سایر نرم افزارها بی نیاز کند، قابلیت Boomerang است که کاربران به وسیله آن می‌توانند بدون هیچ ابزار اضافی، تصاویر gif تولید کنند. با این حال باید در آینده شاهد ارتقا و اضافه شدن قابلیت‌های جدیدی به این شبکه اجتماعی باشیم.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا