سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

سورپرایز جهرمی اعلام شد/ انتقال بسته‌های پستی با پهپاد

وزیر ارتباطات با سرویس پست پلاس از سورپرایز خود رونمایی کرد.

به گزارش سایت طلا ، محمد جواد آذری جهرمی در اینستاگرام در مورد سورپرایزی که قول داده بود نوشت: انتقال بسته‌های پستی با پهپاد را فراهم کردیم. 

وی نوشت: به پست + (پُست پِلاس) خوش آمدید!

وزیر ارتباطات همچنین افزود: ما به جای صحبت و جلسه، چند اقدام عملیاتی انجام دادیم که هزینه‌ها کمتر شود و از آلودگی شهرها جلوگیری کنیم. برای همین در طرح پست پلاس، انتقال بسته‌های پستی با پهپاد را فراهم کردیم که دیگر در هیچ جای ایران نقطه‌ای باقی نماند که غیرقابل دسترس باشد. انتقال سریع دارو به بیمارستان‌ها، جزیره‌ها، سورپرایز کردن یکدیگر و... از جمله کارهایی است که از این به بعد در اختیار شما خواهد بود. در حال حاضر کشورهای کمی در دنیا هستند که این کار را کرده‌اند. ما می‌توانیم. خدا قوت به همه‌ جوانان ایرانی برای این دستاورد.

وی اعلام کرد: تجهیز کردن شرکت ملی پست به ماشین برقی، موتور برقی و دوچرخه برقی کاملا ایرانی همچنین به مناسب آغاز پست پلاس ارسال نامه در سراسر کشور از طریق پست در شنبه ۲۳ آذر رایگان خواهد بود.

جهرمی گفت: خیلی از این سورپرایزها مثل ارسال ماهواره جدید، ارزان کردن اینترنت، #پایان_وس و ... را در تقویم گذاشتم و در دو هفته آینده از این دستاوردها و خدمات زیاد خواهیم دید. امیدوارم تلاش‌هایم برای رفع فیلترها هم به نتیجه برسد، خیلی از توییت‌ها و کامنت‌ها رو برای بقیه در جلسات می‌خوانم تا بالاخره با واقعیت‌های جامعه و خواسته‌های شما آشنا شوند.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
1 0

شینتیل خان یک سال میگه :

تاریخ: 1398/09/22 ساعت 02:04
ایکاش امکان ارسال ایموجی خنده هم در این سایت فراهم بود...
قربان ت شوم آنقدر عزیزان در جامعه نسبت بهم بی تفاوت شده اند (آمارهای طلاق و جدایی ) آنوقت شما انتظار دارید با پهباد برای هم چه بفرستند ؟ شاخه گل رز ؟ نامه فدایت شوم ؟ هدایای گرانبها ؟
البته چرا . منبعد باید ارسال حلقه عروسی و نامزدی - اخطارهای دادسرا - و حکم جلب مهریه و ...............را با پهباد ارسال کنند تا هرچه زودتر طرف مقابل را عصبی تر کنند............
خداوندا این دلخوشیها را از ما نگیر..........


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا