سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

فروش تابلوی موز 120 هزار دلاری+تصاویر

شاید باور کردن این موضوع که یک تابلو با موز واقعی که امکان فاسد شدن آن تقریبا صد در صد است ساخته شود چندان عجیب نباشد اما باور کردن این که چنین تابلویی با قیمت ۱۲۰ هزار دلار به فروش برسد واقعا سخت است :)

فروش تابلوی موز 120 هزار دلاری

 

این تابلو توسط هنرمند ایتالیایی مائوریزیو کاتلان این هفته در نمایشگاه Art Basel Miami Beach به نمایش درآمد.

نمایشگاه Art Basel Miami Beach

سازمان دهندگان این رونمایی می‌گویند که دو نسخه از این اثر با نام کمدین و ​​هر یک با قیمت تقریبی 120.000دلار به فروش می‌رسد و طبق گفته‌ها، قیمت نسخه سوم به 150.000 دلار افزایش یافته است. پیش از این کاتلان توالتی از طلای جامد را ساخته بود که اخیرا از کاخ بلنهیم در آکسفوردشایر به سرقت رفته است.


سارا کاسکون روزنامه نگار هنری درباره این نمایشگاه می‌گوید: " کاتلان این توانایی را دارد که اشیاء مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده و یک پدیده جدید برای لذت بردن و انتقاد ایجاد کند. به گزارش وب سایت بازار هنر آرت نت، نسخه اول به یک زن فرانسوی فروخته شد، در حالی که نسخه دوم توسط یک کلکسیونر خریداری شد و قرار است نسخه سوم به یک موزه فروخته شود.

فروش تابلوی موز 120 هزار دلاری

جالب است بدانید کاتلان موزهای مورد نیاز برای خلق این سه اثر را از سوپرمارکتی در میامی خریداری کرده است. امانوئل پروتین، صاحب گالری، که بیش از ۲۵ سال با کاتلان همکاری کرده است، این ایده را که این اثر هنری شوخی است، رد کرد و به آرتنت گفت که هر جنبه‌ای از اثر را با دقت در نظر گرفته شده است، از فرم میوه، تا زاویه آن و نواری که با کمکش به دیوار چسبانده شده است. میامی هرالد گزارش داد که کمدین با گواهی اصالت فروخته می‌شود و صاحبان اثر می‌توانند موز را در صورت لزوم جایگزین کنند.

 

واکنش کاربران توییتر:

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
2 0

برنامه نویس ده سال میگه :

تاریخ: 1398/09/17 ساعت 18:19
خیلی خوشحال تشریف دارن


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا