سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

تاکید چین بر لغو عوارض آمریکا بر کالاهای چینی در مرحله اول قرارداد تجاری

پکن در بحبوحه عدم اطمینان به عقد یک قرارداد تجاری بین آمریکا و چین، تاکید دارد عوارض آمریکا باید در مرحله اول این قرارداد لغو شود.

 به گزارش سایت طلا ، پکن در بحبوحه عدم اطمینان به عقد یک قرارداد تجاری بین آمریکا و چین، تاکید دارد عوارض آمریکا باید در مرحله اول این قرارداد لغو شود.

 روزنامه گلوبال تایمز چین با اشاره به اعمال دور جدید عوارض بر واردات چین در صورت عدم رسیدن به یک قرارداد تجاری نوشت:«تصمیم آمریکا برای برداشتن عوارضی که قرار است در 15 دسامبر اجرایی شود نمی تواند جایگزینی برای لغو کل عوارض باشد».

 دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در روز سه شنبه گفت که واشنگتن در مرحله نهایی یک توافق قرار دارد که به جنگ 16 ماهه تجاری با چین پایان می دهد. مذاکره کنندگان ارشد هر دو کشور دوباره با هم صحبت کردند و توافق کردند که همچنان بر روی مسائل باقی مانده کار کنند.

 متخصصان تجاری و افراد نزدیک به کاخ سفید ماه گذشته گفته بودند که امضای مرحله اول این قرارداد تا آغاز سال جدید اتفاق نمی افتد چون چین بر لغو گسترده عوارض تاکید دارد. در ابتدا انتظار می رفت این قرارداد تا پایان ماه نوامبر امضا شود.

چاک گرسلی، رئیس کمیته مالی سنای آمریکا به خبرنگاران گفت که پکن از رابرت لایت هایزر، نماینده تجاری آمریک و استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری این کشور برای گفتگوی رودررو در پکن دعوت کرده است.

وی گفت اگر لایت هایزر و منوچین تشخیص دهند که فرصتی واقعی برای رسیدن به قرارداد نهایی وجود دارد، این دعوت را قبول می کنند.

یک منبع آشنا با مذاکرات تجاری گفت مقامات آمریکا می‌توانند پس از تعطیلات عید شکرگزاری در آمریکا، به چین سفر کنند.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا