سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1656.8
مظنه2,774,000
18 گرم640,300
ارزش سکه6,249,822
قدیم (بهار)6,263,582
جدید (امامی)6,433,875
نیم3,186,560
ربع1,862,146
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

ثبات قیمت باعث رونق بازار طلا و سکه می شود

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه بازار پس از نوسانات چند روز گذشته به آرامش نسبی رسیده است عنوان کرد؛ ثبات قیمتها در بازار موجب رونق بازار طلا و سکه می شود.

"ابراهیم محمدولی" در گفتگو با خبرنگار سایت طلا درباره وضعیت بازار طلا و سکه بیان کرد به طور کلی در ایران نوسان بازار سکه و طلا تحت تاثیر سه عامل افزایش نرخ ارز، عرضه و تقاضا و همچنین نوسانات انس جهانی قرار میگیرد که این روزها افزایش قیمت طلا در بازار داخلی بیشتر متاثر از نرخ ارز است.

وی گفت: بازار طلا و سکه از روز گذشته با ثبات و آرامش مواجه شده است و امیدواریم نرخ ارز در محدوده ثابت عرضه شده و بازار به آرامش برسد تا خریدار قدرت تصمیم گیری جهت خرید مصنوعات طلا را داشته باشد و خرید و فروش به آرامش و ثبات برسد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه در مواقعی که نرخ طلا و سکه در نوسان است خریدار نمیتواند تصمیم گیری لازم جهت خرید را داشته باشد و افزایش قیمت باعث میشود مردم به سمت خرید مصنوعات طلا نروند.

محمد ولی در پیش بینی بازار طلا و سکه بیان کرد: اگر روند نرخ ارز مانند ماههای گذشته به آرامش و ثبات برسد، طبیعتاً بر قیمت طلا و سکه نیز اثر گذار خواهد بود و قیمتها ثابت خواهدماند و امیداریم نرخ ارز در این مسیر قرار گیرد.

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران خاطر نشان کرد: با تدابیر دولت و مسولین در ماههای پایانی سال امیدواریم که بازار ارز به ارامش و ثبات برسد و عرضه و تقاضا متعادل شود تا بواسطه آن مردم نیز بتوانند با آرامش جهت خرید در بازار طلا و سکه اقدام کنند و این صنعت با رونق در شب عید رو به رو شود.

محمدولی حباب سکه را در حال حاضر در حدود 70 هزار تومان عنوان کرد و افزود: هر گرم طلا 18 عیار هم اکنون 427 هزار تومان، سکه طرح جدید 4میلیون و270هزار تومان، نیم سکه 2میلیون و 250 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 420هزار تومان و سکه گرمی نیز 860هزار تومان در بازار عرضه می شود.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا