سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قیمت بیت کوین به زودی به 16000 دلار می رسد!

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بزرگترین صرافی رمزارز، بایننس در توییتی که سه روز پیش منتشر کرده، گفته که بزودی بیت کوین به قیمت 16,000 دلار می رسد.

قیمت بیت کوین به زودی به 16000 دلار می رسد !

 

چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بزرگترین صرافی رمزارز، بایننس در توییتی که سه روز پیش منتشر کرده، گفته که بزودی بیت کوین به قیمت 16,000 دلار می رسد.

چانگ پنگ ژائو در این توییت نوشت:

  • پیش بینی قیمت ساده است. این که زمان درستش را تعیین کنی سخت است. ما بزودی شاهد قیمت 16 هزار دلاری خواهیم بود و همین حالا که صحبت می کنیم، 1.4 میلیارد نفر روی آن کار می کنند.

فردی ناشناس تحت عنوان 4chan پیش بینی کرده بود که قیمت بیت کوین تا پایان ماه اکتبر به 16,000 دلار می رسد و کاربر دیگری در توییتر ادعای او را نادرست خوانده بود. در این پیش بینی همچنین گفته شده که بیت کوین تا سه ماه اول سال آینده به 29,000، تا سه ماه سوم به 56,000 و تا سه ماهه آخر سال 2020 به 87,000 دلار می رسد.

چانگ پنگ ژائو در پاسخ به کاربری که ادعای این فرد را نادرست دانسته بود، این توییت را منتشر کرده است.

در همین حین پیش بینی های دیگری نیز درباره قیمت بیت کوین انجام می شود که بسیار دورتر از این پیش بینی هستند. برای مثال، جان مکافی اخیرا تاکید بیشتری بر پیش بینی خود مبنی بر این که بیت کوین تا سال 2020 به یک میلیون دلار می رسد، کرده است. او دلیل افزایش قیمت در آینده را کمیاب شدن بیت کوین می داند.

همانطور که قبلا اشاره کردیم، 18 میلیون از بیت کوین ها در این شبکه استخراج شد و این به این معناست که حالا کمتر از 3 میلیون بیت کوین دیگر مانده که هنوز به چرخه وارد نشده و قابل استخراج است.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا