سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

علت غیبت طولانی برند «اچ تی سی» در بازار تلفن همراه چیست؟

برند اچ تی سی حضور پررنگی در بازار تلفن همراه ندارد. این عدم حضور به ویژه در سایه حضور پررنگ برندهای چینی در بازار بیش از هر زمان دیگری به چشم می آید اما آیا واقعا قرار نیست دیگر شاهد حضور این برند در بازار تلفن همراه باشیم؟

علت غیبت طولانی برند «اچ تی سی» در بازار تلفن همراه چیست؟

برند اچ تی سی حضور پررنگی در بازار تلفن همراه ندارد. این عدم حضور به ویژه در سایه حضور پررنگ برندهای چینی در بازار بیش از هر زمان دیگری به چشم می آید اما آیا واقعا قرار نیست دیگر شاهد حضور این برند در بازار تلفن همراه باشیم؟

 

گوشی اچ تی سی

 

به گزارش سرویس آی تی و فناوری طی چند سال اخیر  برند اچ تی سی چند گوشی منتشر کرده است که تقریباً همه آنها دارای سطحی میان رده هستند اما امسال این شرکت غایب است و هیچ تلفنی را منتشر نکرده است.

این روزها که رقابتی سخت بین برند کره ای سامسونگ و برند آمریکایی اپل در جریان است و در بخش دیگر بازار نیز برندهای چینی در تلاش برای جلب نظر مثبت کاربران هستند، بسیار عجیب است که اچ تی سی همچنان بدون هیچ نوع محصولی مانده است. با این حال ، مدیرعامل جدید این شرکت ، ایو مایترس ، می گوید اچ تی سی دست از تولید و تجارت گوشی های هوشمند بر نمی دارد.

وی دیدگاه خود در مورد بازگشت به بازار گوشی های هوشمند رده بالا را  نیز بیان کرد و گفت به زودی اچ تی سی با محصولی بسیار قدرتمند به بازار گوشی های قدرتمند باز می گردد. وی در پاسخ به این سوال که چرا  اچ تی سی تا تاکنون از سایر تولیدکنندگان تلفن های هوشمند در این صنعت عقب مانده است، گفت: اچ تی سی مدتی وقت خود را صرف تحقیق و توسعه گوشی های هوشمند قدرتمند کرده است و در نتیجه بیشتر روی بخش تکنولوژی VR خود متمرکز شده است. در همین حال ، امثال سامسونگ و هواوی دست از سرمایه گذاری در نوآوری های سخت افزاری برنداشته اند و روی افزایش فروش خود متمرکز شده اند.

 

گوشی اچ تی سی

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا