سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

اختصاصی/ بهترین شهرهای جهان برای خرید طلا کدامند؟

سایت طلا : تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمارهای مختلف نشان می دهد که 5 شهر جهان بهترین مکان ها برای خرید طلا به شمار می روند.

به گزارش سایت طلا ، وبگاه makemytrip در تحلیلی به بررسی بهترین شهرهای جهان برای خرید طلا و جواهرات پرداخته است.

زمانی که به خرید طلا فکر می کنید، فورا شهر دوبی به ذهن شما می آید. دوبی اکنون به یکی از مراکز اصلی تجارت طلا در جهان و به خصوص خاورمیانه تبدیل شده است. منطقه موسوم به "گلدسوک" واقع در "دیره" به یک مرکز اصلی برای خرید و فروش طلا در دوبی تبدیل شده است.

دومین شهری که گزینه مناسبی برای خرید طلا به شمار می رود، بانکوک تایلند است. خرید طلا در شهر تایلند کاملا مطلوب و رضایتبخش است چرا که قیمت طلا و جواهرات در این شهر بسیار مناسب بوده و خریداران تنوع انتخاب زیادی دارند.

سومین شهر جهان برای خرید طلا ، هنگ کنگ است. هنگ کنگ امروزه به یکی از مراکز بزرگ خرید و فروش و قراردادهای مهم تجاری تبدیل شده و جای تعجبی نیست که این شهر یکی از مراکز اصلی خرید و فروش طلا در جهان باشد.

چهارمین شهر مهم و جذاب برای خرید طلا ، کوچین هند است. مردم هند در فستیوال ها و جشن های سالیانه، رسم دارند که طلا و جواهر به یکدیگر هدیه می دهند. خرید طلا یکی از مرسوم ترین سرمایه گذاری ها در هند به شمار می رود.

پنجمین شهر که جذابیت زیادی برای خریداران طلا و جواهرات دارد، زوریخ سوئیس است. معمولا شهرت سوئیس به خاطر ساعت ها و شکلات های خوشمزه آن است ولی آیا می دانید که سوئیس بهترین مکان در اروپا برای خرید طلا و جواهرات است؟

سوئیس یک بهشت عالی برای سرمایه گذاران اروپایی و هندی است تا اقدام به خرید طلا و جواهرات مورد علاقه خود کنند. شهر زوریخ به مرکز اصلی مبادلات طلا و جواهرات سوئیس تبدیل شده است.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا