سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
اونس طلا1490.6
مظنه1,753,500
18 گرم404,700
ارزش سکه3,950,636
قدیم (بهار)3,950,000
جدید (امامی)3,970,000
نیم2,030,000
ربع1,230,000

اختصاصی/ بهترین شهرهای جهان برای خرید طلا کدامند؟

سایت طلا : تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمارهای مختلف نشان می دهد که 5 شهر جهان بهترین مکان ها برای خرید طلا به شمار می روند.

به گزارش سایت طلا ، وبگاه makemytrip در تحلیلی به بررسی بهترین شهرهای جهان برای خرید طلا و جواهرات پرداخته است.

زمانی که به خرید طلا فکر می کنید، فورا شهر دوبی به ذهن شما می آید. دوبی اکنون به یکی از مراکز اصلی تجارت طلا در جهان و به خصوص خاورمیانه تبدیل شده است. منطقه موسوم به "گلدسوک" واقع در "دیره" به یک مرکز اصلی برای خرید و فروش طلا در دوبی تبدیل شده است.

دومین شهری که گزینه مناسبی برای خرید طلا به شمار می رود، بانکوک تایلند است. خرید طلا در شهر تایلند کاملا مطلوب و رضایتبخش است چرا که قیمت طلا و جواهرات در این شهر بسیار مناسب بوده و خریداران تنوع انتخاب زیادی دارند.

سومین شهر جهان برای خرید طلا ، هنگ کنگ است. هنگ کنگ امروزه به یکی از مراکز بزرگ خرید و فروش و قراردادهای مهم تجاری تبدیل شده و جای تعجبی نیست که این شهر یکی از مراکز اصلی خرید و فروش طلا در جهان باشد.

چهارمین شهر مهم و جذاب برای خرید طلا ، کوچین هند است. مردم هند در فستیوال ها و جشن های سالیانه، رسم دارند که طلا و جواهر به یکدیگر هدیه می دهند. خرید طلا یکی از مرسوم ترین سرمایه گذاری ها در هند به شمار می رود.

پنجمین شهر که جذابیت زیادی برای خریداران طلا و جواهرات دارد، زوریخ سوئیس است. معمولا شهرت سوئیس به خاطر ساعت ها و شکلات های خوشمزه آن است ولی آیا می دانید که سوئیس بهترین مکان در اروپا برای خرید طلا و جواهرات است؟

سوئیس یک بهشت عالی برای سرمایه گذاران اروپایی و هندی است تا اقدام به خرید طلا و جواهرات مورد علاقه خود کنند. شهر زوریخ به مرکز اصلی مبادلات طلا و جواهرات سوئیس تبدیل شده است.

انتهای پیام /

برچسب ها :

.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا