سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

کاهش قیمت جهانی طلا پس از تصمیم فدرال رزرو آمریکا

سایت طلا : پس از کاهش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا در پایان نشست روز چهارشنبه، قیمت طلا در بازارهای جهانی با کاهش روبرو شده است.

به گزارش رویترز، پس از آنکه فدرال رزرو آمریکا برای دومین بار در سال 2019 نرخ بهره را کاهش داد، قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه با کاهش روبرو شده است.

سرمایه گذاران بین المللی به شدت نسبت به اقدامات بعدی فدرال رزرو آمریکا نگران هستند. قیمت هر اونس طلا امروز با 0.3 درصد کاهش به 1489 دلار رسیده است. قیمت طلا روز گذشته نیز با افت یک درصدی روبرو شده بود.

جرومی پاول رئیس فدرال رزرو آمریکا در اظهاراتی وضعیت اقتصادی این کشور را مطلوب ارزیابی کرده است ولی لحن صحبت های وی نشان می دهد که اختلافات زیادی با دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده دارد.

تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد که ساخت و ساز مسکن در آمریکا طی ماه اوت به بالاترین رشد خود در 12 سال اخیر رسیده است.

اتحادیه اروپا نسبت به خطر برگزیت بدون توافق هشدار داده است. بعید به نظر می رسد که اختلافات بین بروکسل و لندن در 6 هفته باقی مانده به مهلت قانونی برگزیت، حل و فصل شود.

پس از انکه عربستان سعودی مدعی شده است که ایران در حملات اخیر به تاسیسات نفتی دست داشته است، ترامپ روز چهارشنبه گفت که گزینه های زیادی غیر از جنگ با ایران روی میز است.

انتهای پیام /

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا