سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1776.2
مظنه3,922,000
18 گرم905,300
ارزش سکه8,836,266
قدیم (بهار)8,850,000
جدید (امامی)9,820,000
نیم4,750,000
ربع2,720,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

استقبال از آیفون ۱۱ بیشتر است یا آیفون ۱۱‌پرو؟

تحلیلگر ارشد محصولات اپل برآورد کرده است که آیفون ۱۱ پرو نسبت به سایر مدل‌های ارائه شده مورد استقبال بیشتری واقع خواهد شد.

مینگ چی کو، کارشناس و تحلیلگر ارشد محصولات اپل با بررسی آمار و ارقام مربوط به پیش سفارش گوشی‌های جدید آیفون، به تازگی برآورد و اعلام کرده است که آیفون ۱۱ پرو در ایالات متحده آمریکا با استقبال بسیار بیشتری در مقایسه با سایر مدل‌های ارائه شده توسط اپل مواجه خواهد شد.

وی همچنین از میزان پیش سفارش‌های ثبت شده دریافته و اعلام کرده است که گوشی‌های هوشمند جدید آیفون حتی در چین نیز که تحت تاثیر جنگ تجاری با آمریکا میزان فروش محصولات شرکت آمریکایی اپل کاهش یافته بود، با استقبال مواجه شده است.

از طرفی دیگر، وی پیش‌بینی کرده است که میزان فروش گوشی‌های آیفون ۱۱ در چین بسیار بیشتر از سایر مدل‌های تولید شده توسط اپل خواهد بود این در حالیست که آیفون ۱۱ پرو در ایالات متحده آمریکا بیشتر خواهد فروخت.

بر اساس گزارش CNBC، پیش سفارش گوشی‌های جدید آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس از هفته گذشته آغاز شده است و قیمت این گوشی‌های هوشمند به ترتیب ۶۹۹ دلار، ۹۹۹ دلار و ۱۰۹۹ دلار گزارش و اعلام شده است.

کارشناسان فعال در حوزه فناوری با بررسی این آمارها بر این باورند که مشتریان و مصرف کنندگان آمریکایی تمایل بیشتری برای خریداری و استفاده از نسخه گران‌قیمت‌تر آیفون دارند در حالی که مشتریان چینی تمایل به خریداری نسخه ارزان‌قیمت و مقرون‌به صرفه آن دارند.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا