اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

کاهش بهای اونس جهانی طلا در پی سخنرانی برنانکه

اونس جهانی طلا دقایقی پیش با افزایش روند فروش از سوی سرمایه دارانی رو به رو شده است که نسبت به سخنرانی بن برنانکه رئیس بانک مرکزی آمریکا نا امید شده اند.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

به گزارش سایت طلا به نقل از سایت Forexpros، بن برنانکه رئیس بانک مرکزی آمریکا دقایقی پیش طی سخنرانی ای به تشریح طرح و برنامه های خود پرداخت. او در سخنرانی خود باری دیگر به این موضوع اشاره کرده است که در صورت نیاز نسبت به ارائه ی محرکه های اقتصادی جدید اقدامات لازم را انجام خواهد داد. اما نکته ای که باعث نا امیدی سرمایه داران شده است این موضوع می باشد که او در صحبت های خود اشاره ای به جزئیات این طرح نکرده است.
از این رو بهای اونس جهانی طلا با اعلام ساعت 20:10 دقیقه به وقت تهران با کاهشی بیش از 30 دلار رو به رو شد و به 1588 دلار در هر اونس رسید.
بسیاری از کارشناسان بر این عقیده می باشند که سطح حمایتی اونس جهانی طلا در این شرایط با کاهش رو به رو شده است و به 1546 دلار در هر اونس رسیده است و از سویی دیگر نرخ مقتومی این فلز ارزشمند به بهای 1642 دلار در هر اونس رسیده است.
لازم به ذکر است که اونس جهانی طلا در روز چهارشنبه با افزایش امید سرمایه داران نسبت به ارائه محرکه های اقتصادی جدید از سوی بانک مرکزی آمریکا با افزایش رو به رو شده بود./ح

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد