سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
اونس طلا1503
مظنه1,774,500
18 گرم409,600
ارزش سکه3,997,949
قدیم (بهار)4,020,000
جدید (امامی)4,066,000
نیم2,070,000
ربع1,270,000

تولیدکننده بزرگ نفت آمریکا ۲۵ درصد نیروهایش را تعدیل می‌کند

شرکت پایونیر نچرال رسورسز، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نفت شیل در میدان نفتی پرمیانِ تگزاس غرب و نیومکزیکو، اعلام کرد برای کاهش هزینه‌ها حدود یک چهارم از نیروی کار خود را تعدیل می‌کند.

 شرکت پایونیر نچرال رسورسز، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نفت شیل در میدان نفتی پرمیانِ تگزاس غرب و نیومکزیکو، اعلام کرد برای کاهش هزینه‌ها و تقویت ارزش سهام، حدود یک چهارم از نیروی کار خود را تعدیل می‌کند.

شرکت پایونیر که دفتر آن ایروینگ تگزاس قرار دارد، این هفته طی بیانیه‌ای ۲۳۰ کارگر خود را از دفتر مرکزی و دفتر حوزهپرمیان خود اخراج کرد و اعلام کرد که ۳۰۰ کارگر دیگر را در ماه آوریل تعدیل خواهد کرد.

پایونیر در بیانیه خود گفت: برای اینکه بتوانیم با رقبای خود در شرایط رقابتی باقی بمانیم، باید ۱۰۰ ملیون دلار از هزینه‌های خود را کاهش دهیم.

شرکت در ادامه بیانیه خود اعلام کرده است: تصمیماتی از این دست، هرگز آسان نیستند و در این مورد این تصمیمات هم برای انطباق ساختار هزینه با استراتژی تجاری ما و هم برای ایجاد ارزش افزوده در بلندمدت، برای سهام‌داران، ضروری هستند.

در اوایل این ماه، پایونیر اعلام کرد که سهام خود در «ایگل فور شیل» در تگزاس جنوبی را به انسین نچرال ریسورسزمی‌فروشد.

حالا تنها تمرکز شرکت بر تولید در حوزه نفتی پرمیان قرار دارد.

شرکت‌های نفت شیل، تولید نفت آمریکا را به رکوردی بی‌سابقه رسانده‌اند. اما سال‌ها سرمایه‌گذاری سنگین باعث شده است حالا فشار سرمایه‌گذاران برای کاهش هزینه‌کردها و استفاده از پول نقد برای پرداخت سود سهام، به جای افزایش تولید نفت، بیشتر شود.

پایونیر گفت: کارگران اخراج شده بسته‌های حمایت مالی دریافت خواهند کرد و از خدمات جایگزینی شغل بهره‌مند خواهند شد.

برچسب ها :

ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا