سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

در جلسه ی سه روزه ی صندوق بین المللی پول چه گذشت؟

جلسه ی سه روزه صندوق بین المللی پول در حالی در روز سوم خود قرار دارد که در دو روز گذشته نتایج قابل توجهی در این جلسات به دست آمده است.

به گزارش سایت طلا به نقل از خبرگزاری بلومبرگ، در این جلسه بسیاری از سیاست گذاران با یکدیگر هم پیمان شده اند تا با تلاش بیشتری در جهت حل بحران دو ساله ی اقتصاد اروپا تلاش کنند. این تصمیم در حالی گرفته شد که در اقدامی مثبت ذخایر این صندوق در حدود 400 میلیارد دلار با افزایش رو به رو شده است.
کریستین لاگارد رئیس صندوق بین المللی پول در سخنان خود اعلام کرد که افزایش میزان وام های پرداختی با کشور نیازمند یکی از مهم ترین دغدغه های این سازمان می باشد. او همچنین از کشور هایی که از نظر شرایط اقتصادی وضعیت مناسبی دارند، تقاضای کمک مالی کرده است.

رئیس مالی گروه 20 در سخنانی عنوان کرد که در این شرایط رهبران کشور های اروپایی باید اتحاد خود را به نمایش بگذارند. رشد اقتصادی اروپا و همچنین کمک به سیستم های بانکی یکی از مهم ترین مسائلی خواهد بود که اتحاد رهبران اروپایی برای اجرای آنها بسیار پر اهمیت می باشد.
. در حال حاضر کشور اسپانیا به این دست از کمک ها نیاز اساسی دارد. کشور اسپانیا به عنوان چهارمین اقتصاد منطقه ی یورو به حساب می آید که رکود اقتصادی در این کشور تاثیر منفی بر اقتصاد اروپا به دنبال خواهد داشت./ح

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا