سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز

نظرات این خبر غیر فعال شده است

اونس طلا1887.2
مظنه5,375,000
18 گرم1,240,800
ارزش سکه12,109,875
قدیم (بهار)13,000,000
جدید (امامی)13,610,000
نیم7,400,000
ربع5,000,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

ثبت نیرومندترین رشد جهانی دلار در پنج ماه اخیر

دلار معاملات هفتگی را در شرایطی به پایان رساند که بهترین عملکرد پنج ماه اخیر آن به شمار می‌رود.

 با متعادل‌تر شدن بازدهی اوراق قرضه وزارت خزانه‌داری آمریکا و نابسامانی اروپا بر سر مساله برگزیت، اقبال سرمایه‌گذاران به دلار بار دیگر افزایش یافته است. شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می‌گیرد، همان طور که انتظارش می‌رفت، کانال ۹۷ واحدی را شکست و با جهشی قدرتمند در سطح ۹۷.۲۱۷ واحد قرار گرفت.

این افزایش در شرایطی صورت می‌گیرد که آمارهای منتشره از رشد اقتصادی آمریکا در سه ماهه پایانی سال گذشته، چندان هم امیدوار کننده نبودند. یوکیو ایشیزوگی- تحلیلگر ارزی در مؤسسه دایوا سکیوریتیز گفت: اثر کاهش ارزش پوند و یورو به نظر بیش‌تر از اثر کاهش بازدهی اوراق قرضه بوده است و دلار را رو به جلو حرکت داده است.

هر یورو به ازای ۱.۱۲۲۸ دلار مبادله شد که در مقایسه با ماه گذشته بیانگر کاهش ۱.۲ درصدی آن است. پوند نیز به ۱.۳۰۶۵ دلار عقب نشست تا کانال ۱.۳ دلاری در حال از دست رفتن باشد. دلار هم چنین با ۰.۱ درصد افزایش خود را به ۱۱۰.۷۷ ین رسید تا عقب نشینی ماهانه خود در برابر ین را به ۰.۵ درصد کاهش دهد.

به نظر می‌رسد در معاملات هفته آینده که از روز دوشنبه آغاز خواهد شد، مساله سیاست‌های نرخ بهره فدرال رزرو، بازدهی اوراق قرضه و روند مذاکرات تجاری با چین تعیین کننده قیمت دلار باشند.

 

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا