سایت طلا را در تلگرام دنبال کنید.
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

۱۱۳ هزار مسکن مهر تعاونی بلاتکلیف است

مقام مسئول وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این‌که حدود ۱۱۳ هزار مسکن مهر تعاونی‌ها هنوز به متقاضیان تحویل نشده است، گفت: باید این تعداد واحد مشکل‌دار تعیین تکلیف شود.

 یعقوب رستمی با یادآوری این‌که از 2.2 میلیون مسکن مهر  842 هزار و 819 واحد در قالب تعاونی‌ها ساخته شده است، اظهار کرد: تاکنون 731 هزار واحد مسکن مهر تعاونی‌ها به متقاضیان واگذار شده و حدود 113 هزار واحد هنوز تحویل نشده که باید تعیین تکلیف شوند.

وی با بیان این‌که واحدهای باقیمانده پیشرفت فزیکی بین 40 تا 80 درصد دارند، افزود: حدود 50 هزار مسکن مهر تعاونی دارای مشکل حقوقی است و بخشی از واحدها نیز به دلیل سهم آورده پایین متقاضیان تکمیل نشده است.

مدیرکل تعاونی‌های توزیعی وزارت تعاون بیان کرد: بخشی از مشکلات حقوقی واحدها مربوط به اختلافات اعضای تعاونی با همدیگر و بخشی نیز به دلیل اختلاف با پیمانکاران است.

به گزارش تسنیم، معاون وقت وزیر تعاون شهریور امسال گفته بود پرونده مسکن مهر تعاونی‌ها تا پایان سال بسته می‌شود که به نظر نمی‌رسد با توجه به آمار ارائه شده از سوی رستمی چندان بتوان به اتمام پروژه‌های این طرح در قالب تعاونی‌ها امیدوار بود.

برچسب ها :

ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
DD

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا