سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز

نظرات این خبر غیر فعال شده است

اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قیمت جهانی نفت امروز ۱۳۹۷/۱۱/۰۱

پس از آنکه آمارها نشان داد که فعالیت های پالایشگاهی در چین در سال ۲۰۱۸ به بالاترین رقم خود رسیده است، قیمت نفت امروز به بالاترین رقم از ابتدای سال ۲۰۱۹ رسید.

به نقل از رویترز، پس از آنکه آمارها نشان داد که فعالیت های پالایشگاهی در چین در سال 2018 به بالاترین رقم خود رسیده است، قیمت نفت امروز به بالاترین رقم از ابتدای سال 2019 رسید.
بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 24 سنت معادل 0.4 درصد افزایش به 62 دلار و 94 سنت رسید. قیمت نفت برنت اوایل امروز تا بالای 63 دلار بالا رفت که بیشترین رقم از ابتدای سال 2019 بود. قیمت نفت خام آمریکا نیز امروز با 25 سنت، معادل نیم درصد افزایش به 54 دلار و 5 سنت رسید. این اولین باری است ک در سال جاری میلادی قیمت نفت خام آمریکا به بالای 54 دلار می رسد.
تحلیلگران گفتند، علت عمده رشد قیمت نفت کاهش تولید های اوپک بوده است. تجار همچنین گفتند، آمارهای اداره ملی آمار چین نشان می دهد که میزان فعالیت پالایشگاه های نفت چین در سال 2018 به رقم بی سابقه 603.57 میلیون تن، معادل 12.12 میلیون بشکه در روز رسیده که 6.8 درصد بالاتر از یک سال قبل است و این دیگر عامل رشد قیمت نفت بوده است.
تقاضای بالا برای نفت در چین در حالی است که رشد اقتصادی این کشور در سال 2018 ضعیف ترین رشد را در طی 28 سال اخیر داشته و از 6.8 درصد در سال 2017 به 6.6 درصد رسیده است.
هرچند این کاهش مطابق پیش بینی ها بوده و به اندازه ای که برخی تحلیلگران انتظار داشتند شدید نبوده است، اما کند شدن روند رشد دومین اقتصاد بزرگ جهان بر رشد کل اقتصاد جهان سایه می افکند.
به رغم این نگرانی ها تحلیلگران معتقدند کاهش تولید اوپک و متحدانش احتمالا موجب تقویت قیمت ها خواهد شد.
 

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا