سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

افزایش شاخص های سهام در بازارهای اروپا

شاخص های سهام در بازارهای اروپایی با خوش بینی سرمایه داران جهانی به نتایج جلسه امروز رهبران اروپایی در بروکسل، با افزایش رو به رو شده اند.

به گزارش سایت طلا به نقل از خبرگزاری بلومبرگ، شاخص Stoxx600 با اعلام ساعت 10:35 دقیقه به وقت لندن با 0.9 درصد افزایش رو به رو شد و به 268.22 امتیاز رسید. شاخص های استاندارد نیز با 9.7 درصد افزایش رو به رو شده اند. این شاخص ها با بروز بحران اقتصادی در اروپا تحت تاثیر قرار گرفته بودند که با شنیدن خبر های خوب در مورد اقتصاد اروپا و یونان با این سطح از افزایش رو به رو شدند.

این سیر صعودی در حالی در بازارهای اروپا رخ داده است که شاخص های سهام در بازارهای آمریکا و آسیا هم با افزایش رو به رو شده اند. شاخص S&P500 در آمریکا با 0.5 درصد افزایش و شاخص MSCI در آسیا با 0.8 درصد افزایش رو به رو شده اند.
پیتر گرانری یکی از تحلیل گران سیستم مالی بنک ساکسو بر این عقیده است که در حال حاضر نگاه تمامی سرمایه داران و کارشناسان به جلسه ی امروز رهبران اروپایی می باشد که نتایج آن می تواند در تصمیم گیری آنها بسیار تاثیر گذار باشد. و او بر این عقیده می باشد که کشور چین در نهایت وارد این بازی خواهد شد و یکی از بزرگترین بازارهای صادراتی خود را از این وضعیت رهایی خواهد بخشید./ح

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا