سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

تصویب واگذاری شرکت‌های زیرمجموعه بانک‌ها از طریق سازمان خصوصی‌سازی

واگذاری برخی شرکت های زیرمجموعه بانک ها از طریق سازمان خصوصی سازی به طور وکالتی به تصویب رسید.

مدیران عامل بانک ها در نشستی با سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی درباره تشکیل کمیته ای برای تسهیل و تسریع در واگذاری شرکت های بانکی به توافق رسیدند.

در این جلسه مقرر شد برای تسهیل و تسریع در واگذاری شرکت ها، کمیته ای حسب مورد با حضور نمایندگان بانک ها، سازمان بورس و اوراق بهادار و معاونت امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد تشکیل شود.

همچنین قرار شد سازمان بورس و اوراق بهادار اقدامات لازم را برای تسهیل و تسریع در پذیرش شرکت های تحت تملک بانک ها در بورس و فرابورس انجام دهد.

موضوع واگذاری برخی شرکت های زیرمجموعه بانک ها از طریق سازمان خصوصی سازی به طور وکالتی و با رعایت قوانین و مقررات مربوط، واگذاری شرکت ها از طریق تشکیل صندوق‌های قابل معامله در بورس (یی.تی.اف)، اقدام برای اخذ مصوبه مراجع ذیربط برای واگذاری ها و واگذاری جدی دارایی های مازاد مطابق برنامه زمان بندی مورد توافق با وزارت اقتصاد از دیگر مصوبات این جلسه بود.

این گزارش می‌افزاید: سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی در این نشست از رضایت رییس جمهوری نسبت به گزارش وزارتخانه درباره واگذاری شرکت ها و اموال مازاد بانک ها در آخرین جلسه هیات دولت خبر داد و گفت: رییس جمهوری در عین حال سرعت عمل بیشتر نظام بانکی در واگذاری ها را خواستار است.

سیدرحمت الله اکرمی افزود: دولتمردان به صورت جدی، روند واگذاری ها را پیگیری می کنند.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است
0 0

قربانعلی دو ماه میگه :

تاریخ: 1399/10/27 ساعت 21:51
اگر اینبار بخواهند سهام دولت دربانکها رابفروشند باید برگردند به بازده ی سالانه یعنی قیمت ۵۰ تومان درهر سهم لیشتر نمی ارزد چون ی چندسالی باید صبر کنی تابشه ۱۰۰ تومان تجربه یک شرکت محصولات فلزی باارزش که بعد ۱۵ سال به لطف دولت درسال ۹۸ رشد کرد الان هم که میبینید قیمت عرضه های اولیه دارن وایین تر ازعرضه میرسند و۹۹ درصد سهام قیمتشان ۱۰۰۰درصد بالاتر ازارزش میانگین سالانه هستند یعنی شاخص احتمالا تا ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزارواحد برسند وسه سال زمان میبرد تارشد۱۵۰درصدی داشته باشند البته این نظرشخصی خودم است ومبنای تصمیم گیری نیست


اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا