سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1462.1
مظنه2,042,500
18 گرم471,500
ارزش سکه4,601,753
قدیم (بهار)4,600,000
جدید (امامی)4,675,000
نیم2,490,000
ربع1,590,000

تهدید رئیس جمهور آمریکا برای مستثنی کردن کانادا از پیمان تجاری نفتا

سایت طلا : رئیس جمهور آمریکا تهدید کرده است که کانادا را از پیمان تجارت آزاد آمریکای شمالی موسوم به نفتا خارج خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با انتشار توئیتی تهدید کرد که کانادا را از پیمان تجارت آزاد نفتا خارج خواهد کرد.

بر اساس این گزارش تهدید ترامپ پس از آن مطرح شده است که مذاکرات مقام های ارشد آمریکا و کانادا روز جمعه بدون دستیابی به توافق پایان یافته است.

ترامپ در این توئیت نوشت: هیچ لزوم سیاسی برای حفظ کانادا در توافق جدید نفتا وجود دارد . اگر به یک توافق منصفانه دست پیدا نکنیم ؛ آن هم پس از دهه ها سوءاستفاده، کانادا از این توافق اخراج خواهد شد.

وی افزود: کنگره نباید در این مذاکرات دخالت کند در غیر این صورت پیمان نفتا را به طور کامل لغو خواهم کرد.

کریستیا فریلند وزیر خارجه کانادا در یک کنفرانس خبری در واشنگتن اذعان کرد که هنوز به راهکار مشخصی برای دستیابی به توافق با آمریکا دست پیدا نکرده ایم.

وی گفت: ما به همکاری دامه می دهیم و در حال دستیابی به پیشرفت هستیم ولی هنوز به توافق مورد نظر دست پیدا نکرده ایم. این یک توافق بسیار پیچیده است و ما قصد داریم به همکاری ادامه دهیم.

ترامپ تا روز جمعه به کانادا فرصت داده بود تا مذاکرات تجاری با واشنگتن را به نتیجه برساند. این رد شرایطی است که آمریکا و مکزیک پیش از این به توافق تجاری دو جانبه دست یافته اند و اکنون فشارها بر کانادا برای موافقت با درخواست های آمریکا افزایش یافته است.

ترامپ پیش از این در مصاحبه با شبکه بلومبرگ تاکید کرده بود که هیچ امتیازی به کانادا نخواهد داد. 

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا