اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
35

قیمت طلا برای سومین هفته متوالی با کاهش همراه شد

سایت طلا : قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه بار دیگر با کاهش روبرو شد تا برای سومین هفته متوالی یک روند نزولی را در پیش گرفته باشد.

به گزارش مارکت واچ، قیمت هر اونس طلا در پایان مبادلات روز جمعه با 2.70 دلار کاهش به کمتر از 1223 دلار رسیده است تا قیمت این فلز گرانبها همچنان نزدیک به پایین ترین سطح خود از جولای 2017 میلادی باشد.

بر اساس این گزارش قیمت طلا در هفته ای که گذشت با افت 0.6 درصدی روبرو شده است. این برای سومین هفته متوالی است که قیمت طلا با کاهش همراه می شود.

قیمت هر اونس نقره نیز با 0.1 درصد کاهش به کمتر از 15.49 دلار رسیده است. قیمت نقره در 7 هفته اخیر به طور متوالی کاهش یافته است.

به نظر می رسد انتشار آمارهای مثبت درباره رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه دوم امسال تاثیر مهمی بر تقویت ارزش دلار و کاهش قیمت جهانی طلا داشته است.

شاخص ارزش دلار در هفته ای که گذشت بیش از 0.2 درصد رشد داشته است. تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد که رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه دوم امسال به بیش از 4.1 درصد رسیده است.


پیش بینی می شود فدرال رزرو آمریکا طی ماه های آینده نرخ بهره را همچنان افزایش خواهد داد و این مساله فشار زیادی را بر قیمت طلا وارد خواهد کرد.

برچسب ها :
خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد