سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1477.4
مظنه1,976,500
18 گرم456,200
ارزش سکه4,453,055
قدیم (بهار)4,490,000
جدید (امامی)4,586,000
نیم2,400,000
ربع1,550,000
149

هشدار آلمان نسبت به تبعات منفی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا

سایت طلا : گروه های تجاری و کسب و کار آلمان به شرکت های این کشور هشدار داده اند که برای تبعات احتمالی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا اماده شوند.

به گزارش رویترز، در شرایطی که به نظر می رسد بریتانیا گزینه خروج سخت از اتحادیه اروپا را دنبال خواهد کرد، گروه های تجاری و صنعتی آلمان نسبت به عواقب منفی برگزیت بر شرکت های آلمانی هشدار داده و خواستار آمادگی آنها برای مقابله با این تاثیرات منفی شده اند.

بر اساس این گزارش گرچه ترزا می نخست وزیر انگلیس توانست هفته گذشته موافقت کابینه را با طرح خروج از اتحادیه اروپا جلب کند ولی هنوز مخالفت های شدید و گسترده ای در بین نمایندگان حزب محافظه کار و همین طور حزب کارگر با این طرح وجود دارد و به نظر می رسد مذاکرات سختی با بروکسل در پیش خواهد بود.

بریتانیا باید تا پایان مارس 2019 میلادی از اتحادیه اروپا خارج شود.

یواخیم لانگ مدیر بزرگترین انجمن صنعتی آلمان در مصاحبه ای گفت: حتی اگر دولت انگلیس همین الان اقدام کند، شرکت های آلمانی باید خود را برای بدترین سناریو آماده کنند. بدترین سناریو این است که لندن به هیچ گونه توافقی برای خروج از اتحادیه اروپا دست پیدا نکند.

تیلو برودمن مدیر بزرگترین انجمن مهندسی آلمان نیز گفت: لازم است که شرکت های آلمانی برای برگزیت آماده شوند چرا که انتظار داریم بدترین سناریو یعنی برگزیت سخت اتفاق بیفتد.

انگلیس دومین بازار بزرگ صادراتی برای خودروسازان آلمانی به شمار می رود و شرکت های آلمانی به شدت نگران تبعات برگزیت هستند.

به نظر می رسد خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا تبعات سیاسی و اقتصادی زیادی را برای هر دو طرف به همراه خواهد داشت.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا