سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

ذخایر طلای روسیه به بالاترین میزان در تاریخ این کشور رسید

آمارهای رسمی دولت روسیه نشان می‌دهد حجم ذخایر طلای این کشور از 455 میلیارد دلار گذشته است.

به گزارش اسپوتنیک، آمارهای رسمی ارائه شده از سوی دولت روسیه نشان می‌دهد حجم ذخایر فیزیکی طلای این کشور طی روزهای گذشته به بالاترین میزان در تاریخ این کشور رسیده است.

بنا به اعلام بانک مرکزی روسیه این کشور تنها در هفته منتهی به 9 مارس 2.9 میلیارد دلار به ذخایر طلای خود اضافه کرده و عملا حجم آنها را به 455.2 میلیارد دلار رسانده است.

در اواخر ژانویه ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور این کشور از برنامه کرملین برای بالا بردن ذخایر طلای این کشور خبر داده بود. بنا به اعلام شورای جهانی طلا روسیه در سال 2017 بیشترین میزان افزایش ذخایر طلا در جهان را تجربه کرده است.

تنها در ماه سپتامبر 2017 بانک مرکزی روسیه 34.6 تن به ذخایر طلای این کشور اضافه کرد که بیشترین افزایش ماهانه ذخایر طلای روسیه از اکتبر سال 2016 محسوب می‌شود و عملا با رسیدن حجم ذخایر طلای روسیه به 1778.9 تن این کشور پس از آمریکا، آلمان، ایتالیا، فرانسه و چین ششمین کشور با بزرگترین ذخایر طلا در جهان است. تعداد شمش‌های طلای روسیه از سال 2000 تاکنون 500 درصد افزایش یافته است.

آمارهای شورای جهانی طلا نشان می‌دهد نه تنها روسیه بزرگترین خریدار اصلی طلا طی ماه‌های گذشته در جهان بوده است بلکه این کشور سومین تولید کننده طلای جهان نیز بوده و بانک مرکزی این کشور طلای تولید داخل روسیه را از طریق بانک‌های محلی و تجاری خریداری کرده است.

طی دهه گذشته روسیه 2 هزار تن طلا استخراج کرده و پیش‌بینی می‌شود حجم تولید ذخایر طلای این کشور در سال 2030 به 400 تن در سال افزایش یابد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا