سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1837.5
مظنه4,832,000
18 گرم1,115,400
ارزش سکه10,886,496
قدیم (بهار)11,000,000
جدید (امامی)12,000,000
نیم6,150,000
ربع4,150,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

اختلاف نظر در میان کارشناسان کیتکو در پیشبینی بهای این هفته طلا

بررسی بهای طلا در این هفته در حالی در میان کارشناسان سایت کیتکو به اجرا رسید که به تعداد کارشناسانی که افزایش بهای طلا را پیشبینی کرده اند به همان تعداد هم بر کاهش این بها رای مثبت دادند تا اختلاف نظر در میان این کارشناسان در پیشبینی این هفته سایت کیتکو به حداکثر خود در این چند هفته برسد.

به گزارش سایت طلا به نقل از سایت کیتکو در نظرسنجی این هفته این سایت از میان 32 نفر 23 نفر شرکت کرده اند.در این میان 9 نفر به کاهش،9نفر به افزایش و 5 نفر هم بر عدم تغییر طلا در این هفته رای مثبت داده اند.
آن دسته از کارشناسانی که بر افزایش بهای طلا در این هفته رای مثبت داده اند می گویند که طلا در این هفته از سوی بازارهای مبادلاتی فلزات با ارزش حمایت خواهد شد.همچنین بهای طلا از میانگین 200 روزه خود که 1640 دلار می باشد بالاتر بوده است.این کارشناسان در ادامه عنوان کرده اند که اجرای جلساتی از سوی رهبران اروپایی، بانک مرکزی اروپا و همچنین اعلام کمک بخش های خصوصی به بازارهای مالی اروپا همه و همه نتایجی را رغم خواهند زد که باعث افزایش بهای طلا در این هفته خواهد شد.
اما از سوی دیگر عده ای از کارشناسان بر کاهش بهای طلا رای مثبت داده اند.آنها اعتقاد دارند که اگر از سوی بانک مرکزی آمریکا برنامه جدیدی اعلام نشود بهای طلا با کاهش رو به رو خواهد شد.
اما در این میان 5 نفر از کارشناسان بر عدم تغییر بهای طلا رای مثبت دادند. آنها اعقاد دارند که تا به اجرا رسیدن جلسه بانک مرکزی آمریکا که قرار است در این هفته برگزار شود وارد بازارها نشوند و در انتظار نتیجه آن جلسه کنار بنشینند و معامله ای را نیزانجام ندهند./ح

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا