سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
114

قیمت طلا تحت تاثیر تحولات آمریکا و کره شمالی، کاهش یافت

سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز جمعه در حالی با کاهش روبر شده است که ارزش دلار در برابر ین ژاپن در پی امیدواری ها نسبت به آرام شدن تنش ها در شبه جزیره کره، تقویت شده است.

به گزارش رویترز ، قیمت طلا امروز جمعه برای سومین روز متوالی با کاهش روبرو شده است. افت قیمت طلا در حالی است که سرمایه گذاران بین المللی منتظر اعلام آمارهای اشتغال آمریکا در ماه فوریه هستند.

تنش ها بین آمریکا و کره شمالی کاهش یافته است. رهبر کره شمالی با ارسال نامه ای برای رئیس جمهور آمریکا از امادگی خود برای دیدار با ترامپ خبر داده است.

قیمت هر اونس طلا با 0.3 درصد کاهش به 1317 دلار رسیده است. شاخص ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر بین المللی با 0.1 درصد افزایش به 90.29 واحد رسیده است.

ترامپ روز پنجشنبه گفته است که آماده دیدار و گفتگو با رهبر کره شمالی است. این یک تحول چشمگیر در روابط پرتنش دو کشور به شمار می رود.

ترامپ همچنین روز گذشته تعرفه 25 درصدی واردات فولاد و 10 درصدی آلمینیوم را امضا کرده و تنها مکزیک و کانادا را از این قانون جدید مستثنی کرده است.

11 کشور از جمله ژاپن و کانادا قرارداد تجاری آسیا اقیانوسیه را بدون آمریکا امضا کرده اند.

بانک مرکزی اروپا در تازه ترین نشست خود تصمیم گرفت تا نرخ بهره را بدون تغییر حفظ کند. به نظر می رسد برنامه خرید اوراق قرضه بانک مرکزی اروپا تا سپتامبر 2018 ادامه خواهد داشت.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا