اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

افتتاح گالری طلا و جواهر بهنوش بختیاری +عکس

سایت طلا : بهنوش بختیاری بازیگر مطرح سینما و تلویزیون با نمایش فیلمی کوتاه در صفحه اینستاگرامش از افتتاح گالری طلا و جواهر خود با نام "روجا" خبرداد.

به گزارش سایت طلا، به دنبال موج برندسازی در صنف طلا و جواهر، و ورود ستاره ها در این حوزه، "بهنوش بختیاری" گالری طلا و جواهر « روجا » را با طراحی متفاوت افتتاح کرد.

بهنوش بختیاری که دارای صفحه ای بیش از 6 میلیون فالور در اینستاگرام است و از نفرات اول رنکینگ این شبکه اجتماعی در ایران به حساب می آید، با انتشار فیلمی کوتاه از گالری طلا و جواهرات خود، رسما افتتاح این برند را اعلام کرد.

این گالری در مجتمع سون سنتر در نارمک تهران واقع شده و دارای طراحی منحصر به فرد و دیزاین متفاوت و مجلل می باشد و از معدود گالری های طلا و جواهر تهران از نظر سبک طراحی به حساب می آید.

صاحب برند طلا و جواهر « روجا گالری » با ایجاد ارتباط فضای مجازی و کسب و کار سنتی، نوید رونق در صنف طلا و جواهر را داده و می تواند به الگویی پیشرو برای رشد فروش محصولات طلایی و افت رکود در بازار مبدل گردد.

ورود هنرمندان به هنرصنعت طلا و جواهر و پیوند دو هنر به تجلی و شکوفایی صنعت طلا و جواهر کمک کرده و به یک تحول و پویایی در عرضه مصنوعات طلا و جواهرات منتهی می گردد.

پیشتر نیز لادن طباطبایی با حضور در طراحی طلا و جواهر برندی را به خود اختصاص داده بود و دو چهره دیگر ورزش و سینما، علی دایی و شاهرخ استخری نیز به افتتاح گالری طلا و جواهر اقدام کرده بودند.

به نظر می رسد در آینده ای نزدیک "گالری روجا" به محلی برای حضور هنرمندان و مردم برای خرید طلا و جواهرات تبدیل شده و نوید یک برند استثنایی در صنعت جواهر را به ارمغان آورد.

سایت طلا ورود این هنرمند محبوب را به حوزه طلا و جواهر تبریک گفته و امیدوار است هنرمندان بیشتری با همکاری با صنف طلا و جواهر به پیشرفت هر چه بیشتر و درخشیدن این کسب و کار کمک کنند.


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد