سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

دلار که در هفته جاری اندکی متفاوت از قبل مسیر خود را پیش برده و تا حدی کاهشی شده بود، بار دیگر به روال قبلی برگشت و تا محدوده ۴۶۰۰ تومان قیمت خورد.

 تغییرات امروز (دوشنبه) در قیمت طلا، سکه و ارز در بازار آزاد بیانگر افزایش قیمت در اغلب آنها بوده و بازار در سیر صعودی حرکت کرده است.

در حوزه ارزی افزایش قیمت دلار و تغییر رویه نسبت به ابتدای هفته قابل توجه بود و این ارز تا ۴۶۰۰ تومان هم قیمت خورده است. دلار از شهریور ماه که به ۴۲۰۰ تومان رسید تاکنون روزهای پرنوسان و البته گرانی را طی کرد به طوری‌که قیمت‌هایی برای آن ثبت شد که در بازار آزاد ارز ایران بی‌سابقه بود. دلار که در هفته گذشته به ۴۷۰۰ تومان هم رسید بعد از سخنرانی رئیس‌جمهوری و وعده رسمی رئیس کل بانک مرکزی برای ارزانی به مروز روندی نزولی در پیش گرفت و تا ۴۵۵۰ تومان هم عقب‌گرد داشت ولی برای امروز بار دیگر گران شده و تا بیش از ۵۰ تومان نسبت به روز قبل افزایش قیمت دارد.

رئیس کل بانک مرکزی روز گذشته بار دیگر اعلام کرده بود که التهاب بازار ارز در حال تعدیل بوده و روند قیمت‌ها نزولی پیش می‌رود. در حال حاضر دلار مبادله‌ای هم که در مدار افزایشی قرار دارد تا ۳۷۰۰ تومان پیش رفته و اختلاف قیمت بین دو نرخ بالای ۸۵۰ تومان است. همزمان با افزایش قیمت دلار، نرخ سایر ارزهای اصلی  نیز صعودی بوده  و یورو تا ۵۷۵۰ و پوند ۶۶۷۰ تومان فروش رفته است.

طلا گران شد

اما در بازار طلا هم افزایش قیمت وجود دارد. هر اونس جهانی طلا در حالی در نیم روز تا چهار دلار کاهش داشته و ۱۳۴۶ دلار قیمت دارد که در ساعات اولیه امروز تا ۱۳۵۲ دلار نیز قیمت خورده است. در هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز تا ۸۲۵  و هر مثقال آن تا ۳۵۰۰ تومان افزایش قیمت ثبت شده است.

با گرانی طلا و دلار، سکه هم گران شد

بازار سکه هم که متاثر از قیمت دلار و طلای جهانی است، برای امروز با گرانی در هر چهار نوع خود مواجه شد، هر چند که در مقایسه با برخی از افزایش قیمت‌ها در هفته های اخیر قابل توجه نبود. هر قطعه سکه تمام بهار تا یک میلیون و ۴۸۸ هزار تومان معامله شده است.

 قیمت طلا، سکه و ارز در روز دوشنبه

نوع طلا قیمت تغییر قیمت نسبت به روز قبل
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۴۴ هزار و ۸۲۵ تومان ۸۲۵ تومان افزایش
مثقال طلا ۶۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان ۳۵۰۰ تومان افزایش
اونس طلا در بازار جهانی ۱۳۴۶ دلار چهار دلار کاهش
نوع سکه    
سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۴۸۸ هزار تومان ۷۰۰۰ تومان افزایش
نیم سکه ۷۳۷ هزار تومان ۵۰۰۰ تومان افزایش
ربع سکه ۴۴۴ هزارتومان ۱۰ هزار تومان افزایش
سکه گرمی ۲۹۰ هزار تومان ۱۰۰۰ تومان افزایش
نوع ارز    
دلار ۴۶۰۰ ۷۲ تومان افزایش
پوند ۶۶۷۰ ۴۳ تومان افزایش
یورو ۵۷۵۰ ۶۶ تومان فزایش
درهم امارات ۱۲۷۵ بدون تغییر
لیر ترکیه ۱۲۰۰ ۴۵ تومان کاهش

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته

برچسب ها :

سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا