اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
کشتی آرای اعلام کرد:

اعضاء برای رأی دادن کارت ملی خود را به همراه داشته باشند/ انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد

سایت طلا : رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان روال برگزاری انتخابات این اتحادیه حضور حداکثری را موجب قدرت صنف طلا و جواهر عنوان کرد.

محمد کشتی آرای در رابطه با انتخابات اتحادیه طلا و جواهر به سایت طلا گفت: روند انتخابات این اتحادیه از روزهای اول با یک نظم خاصی در اطلاع رسانی همراه بود و در مراحل مختلف به صنف اعلام شد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه توجیهی کاندیداهای انتخابات اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در این جلسه که با حضور مسئولین سازمان صنعت معدن و تجارت برگزار شد کاندیداها با قوانین و مقررات و آئین نامه ها آشنا شدند و در مورد نحوه برگزاری این انتخابات توجیهات لازم صورت گرفت.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن بیان الکترونیکی بودن این انتخابات افزود: برای رأی دادن همراه بودن جواز کسب لازم نیست و همکاران فقط کارت ملی خود را برای رأی دادن به همراه داشته باشند، همچنین در انتخابات تنها صاحبان جواز مجاز به شرکت در انتخابات هستند و کسانی که کارت مباشرت و یا کارت وکالت از صاحب جواز و یا افراد وابسته مجاز به رأی دادن نمی باشند.

کشتی آرای واجدین شرایط رأی دادن در انتخابات اتحادیه طلا و جواهر را نزدیک به 3 هزار نفر در تهران اعلام کرد و گفت: ازاین تعداد حداقل باید یک سوم در انتخابات حضور داشته و رأی دهند تا این انتخابات به رسمیت برسد، و امیدواریم در این انتخابات یک روند مثبت و خوبی را داشته باشیم و برگزاری این انتخابات با نظم و انضباط و با اخلاق تؤام بوده و همه کاندیداها در عین رقابت بعد از این هم رفیق و همکار باشند.

وی به همه اعضاء صنفی توصیه کرد تا با حضور حداکثری در این انتخابات این صنف را تقویت کرده و برای ایجاد پشتوانه ای قوی و آینده صنفشان برای ساعاتی وقت خود را به این امر اختصاص دهند.

گفتنی است انتخابات هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران روز دوشنبه هشتم آبانماه از ساعت 10 الی 14 در هتل بزرگ فردوسی واقع در خیابات فردوسی برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد