سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1776.6
مظنه4,011,000
18 گرم925,900
ارزش سکه9,036,783
قدیم (بهار)9,450,000
جدید (امامی)10,290,000
نیم5,150,000
ربع2,950,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

برگزاری ضیافت افطاری در صنف طلا و جواهر

سایت طلا : همزمان با چهارمین روز از ماه مبارک رمضان ضیافت افطاری توسط خیریه حضرت صدیقه طاهره(س) در صنف طلا و جواهر برگزار شد.

 به گزارش سایت طلا، در این ضیافت افطاری که شب گذشته در چهارمین روز از ماه مبارک رمضان و به همت موسسه حضرت خیریه صدیقه طاهره(س) در تالار سیاره برگزار گردید تعداد کثیری از خیرین صنف طلا و جواهر حضور داشتند.

"حجة الاسلام سیدحسن پورموسوی" در این مراسم ضمن بیان جایگاه ماه مبارک رمضان از اهمیت و ارزش انقاق و انجام امور خیریه سخن گفت و خیرین را کسانی دانست که از مال خود برای رضای خدا و حمایت و کمک به محرومین می گذرند و خدا برای ایشان جایگاه ویژه ای قائل است.

در این ضیافت افطاری "حاج احمد عابد" عضو هیئت امنای موسسه خیریه حضرت صدیقه طاهره(س) نیز طی سخنانی ضمن ارائه گزارش کار این موسسه و اقدامات متعدد صورت گرفته در آن و حمایت از محرومین، از برنامه های پیش روی این خیریه بیاناتی را اظهار داشت.

گفتنی است همه ساله در ماه مبارک رمضان و ماه ضیافت الله، میهمانان و خیرین صنف طلا و جواهر ضمن حضور در این مراسم؛ حمایتهای مالی خود را از این موسسه برای کمک به نیازمندان و محرومین اعلام می کنند.

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا