سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1776.2
مظنه4,031,000
18 گرم930,500
ارزش سکه9,081,843
قدیم (بهار)9,450,000
جدید (امامی)10,325,000
نیم5,150,000
ربع2,950,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

مهمترین دیدگاههای هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر شهرری به مسائل صنف

سایت طلا : هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر شهرری در دیداری صمیمانه ضمن بیان دیدگاههای خود نسبت به صنف مهمترین دغدغه های خود را مطرح کردند.

 به گزارش سایت طلا، این اتحادیه ضمن انتقاد از خرده فروشی بنکداران مهمترین مشکل این صنف را همچنان موضوع جرايم مالیات برارزش افزوده دانستند.

کاظم کلهر رياست اتحاديه طلا و جواهر شهر رى  فشارهای موجود در این صنف را بسیار زیاد خواند و افزود: عیار پایین، کارهای بدون اجرت و کارهای نو بدون اجرت همچنان از مشکلات این صنف است.

وی با انتقاد ازافزايش اجرت تولید کنندگان افزود: سود بنکداران روز به روز در حال تغییر است در حالی که سود خرده فروشان همچنان ثابت است.

احمدحسینی کیا از پيشكسوتان صنف طلا و از فعالان این اتحادیه نیز به مشکلات صنفی اشاره کرد و گفت: با وجود مشكلات موجود حدود 35 درصد طلافروشان شهرری یا از صنف خارج شده اند و نسبت به ابطلال جواز اقدام کرده اند و یا تغییر شغل داده اند.

وی افزود: شرایطی باید ایجاد شود که رقابت سالمی بین کالای خارجی که از مجرای قانونی وارد شده است با تولیدات داخلی وجود داشته باشد که این موضوع طبعاً امتیازاتی خواهد داشت به عنوان مثال بالا رفتن کیفیت کارهای داخلی و ایجاد ثبات در اجرت.

 

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا