سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1775.8
مظنه3,922,000
18 گرم905,300
ارزش سکه8,836,266
قدیم (بهار)8,850,000
جدید (امامی)9,710,000
نیم4,750,000
ربع2,720,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

انتخاب مجدد « حمید پویا » به فرماندهی حوزه بسیج اصناف شهید صفارهرندی

«حاج حمید پویا» با حکم جدید فرماندهی سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) مجدداً به سمت فرماندهی حوزه بسیج اصناف شهید صفارهرندی منصوب شد.

" حاج حمید پویا" از ایثارگران سالهای دفاع مقدس، پس از سه سال فرماندهی حوزه بسیج اصناف شهید صفارهرندی، مجدداً با حکم فرماندهی سپاه حضرت محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ برای دو سال دیگر به فرماندهی این حوزه ابقاء شد.

 وی که سابقه فرماندهی پایگاه بسیج مقاومت صنف طلا و جواهر تهران را در کارنامه کاری خود دارد از کسبه و معتمدین بازار تهران می باشد.

در حکم فرماندهی سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) آمده است؛

« برادر بسیجی " حمید پویا "

بنا به پیشنهاد مسئول سازمان بسیج اصناف، به موجب این حکم جنابعالی به عنوان فرمانده حوزه شهید صفارهرندی درآن سازمان منصوب می شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب العین قراردادن تقوا، جهاد در راه خدا، رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی و مؤسس شجره طیبه بسیج حضرت امام خمینی(ره) و فرامین مطاع حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی)، بتوانید با بهره گیری از امکانات مادی و معنوی برنامه ها و وظایف محوله را به نحو شایسته ای انجام دهید.»

گفتنی است که حوزه بسیج اصناف شهید صفارهرندی، 17 پایگاه بسیج اصناف مختلف از جمله صنف طلا و جواهر را تحت پوشش خود قرار دارد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا