سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1775.4
مظنه3,922,000
18 گرم905,300
ارزش سکه8,836,266
قدیم (بهار)8,850,000
جدید (امامی)9,710,000
نیم4,750,000
ربع2,720,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

نهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران به کار خود پایان داد

سایت طلا : چراغهای نهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران عصر روز گذشته پس از 4 روز برپایی در حالی خاموش شد که عملکرد موفق و رو به رشدی را در کارنامه کاری خود ثبت کرد.

به گزارش سایت طلا؛ نهمین نمایشگاه طلا، جواهر، نقره، ساعت و صنایع وابسته روز گذشته به کار خود پایان داد و در این بین غالب فعالان و شرکت کنندگان، از برگزاری آن اعلام رضایت کردند.

در این نمایشگاه بیش از 140 غرفه داخلی و خارجی حضور داشتند، و در دو سالن آخرین مدلهای تولیدی داخل و به روزترین دستگاهها و ماشین آلات طلاسازی به نمایش گذاشته شد.

نهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران در شرایطی برگزار شد که بازار طلا به تبع دیگر بخشهای اقتصادی وضعیت خوبی از نظر حجم معاملات نداشته و این بازار همچنان با رکود سروپنجه نرم می کند.

در نمایشگاه امسال رشد سطح کیفی و کمی و همچنین استقبال از آن قابل توجه بود و روز دوم نهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران شلوغ ترین روز این نمایشگاه بود.

از نکات بارز نمایشگاه امسال استقبال خوب رؤسای اتحادیه های طلا و جواهر کشور بود. در نمایشگاه امسال اکثر رؤسای اتحادیه های طلا و جواهر شهرهای ایران؛ مانند یزد، تبریز، شیراز، بندرعباس، کرمان، بندرانزلی، شمیرانات، شهرری، پاوه و نماینده ای از اتحادیه مشهد و ... حضور داشتند.

آنچه که مسلم است نمایشگاه تهران روند رو به رشدی را در پیش گرفته و هر سال به استانداردهای نمایشگاهی نزدیک تر می شود، که در این بین همکاری و مساعدت اهالی صنف و صنعت طلا و جواهر به ویژه برندهای مطرح این صنعت بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا