سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1774.4
مظنه3,976,000
18 گرم917,800
ارزش سکه8,957,928
قدیم (بهار)9,200,000
جدید (امامی)9,950,000
نیم5,170,000
ربع2,990,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
نایب رئیس اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر؛

تهران بهمن ماه میزبان نهمین نمایشگاه طلا و جواهر است/ رشد سطح کیفی نمایشگاه تهران

سایت طلا : عضو هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر با اعلام برگزاری نهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران در بهمن ماه سال جاری از رشد سطح کیفی و افزایش متقاضیان حضور در این نمایشگاه خبرداد.

منصور نامدار زندی در گفتگو با سایت طلا با بیان برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی طلا و جواهر تهران در اواخر بهمن ماه گفت: با رشد تقاضای حضور در این نمایشگاه و اتمام ظرفیت آن، ما به دنبال توسعه و گنجایش فضای نمایشگاه طلا و جواهر هستیم.

وی با اشاره به رشد تقاضا در این نمایشگاه به 160 مشارکت کننده افزود: محل نمایشگاه همان سالن 8 و 9 نمایشگاه بین المللی تهران است که سال گذشته میزبان این نمایشگاه بود و در صورت افزایش متقاضیان تا250 غرفه، یک سالن دیگر را هم به ظرفیت نمایشگاه اضافه خواهیم کرد.

نایب رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر سطح کیفی نمایشگاه امسال طلا و جواهر را 20 -30 درصد بیشتر از سال قبل پیش بینی کرد و ادامه داد: معمولاً نمایشگاه طلا و جواهر تهران هرسال نسبت به سال گذشته رشد داشته است و امسال نیز از این مسئله مستثنا نخواهد بود و نمایشگاه نهم در زمینه تولیدات صنعتی، ابزار، غرفه آرایی و سازندگان ماشین آلات طلاسازی چشمگیر خواهدبود.

مسئول برگزاری نهمین نمایشگاه طلا و جواهر تهران با بیان مشکل گمرکی برای حضور شرکتهای خارجی در نمایشگاه در گفتگو با سایت طلا خاطرنشان کرد: گروهی 15 نفره از ایتالیا درغالب پاویون برای حضور در نمایشگاه طلا و جواهر تهران دعوت شده اند و نمایندگانی از چند کشور خارجی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

زندی در مورد حضور کمرنگ برندهای مطرح طلا و جواهر در نمایشگاهای طلا و جواهر یادآورشد: برندهای برتر طلا و جواهر چون در چشم هستند از نگاههای خاص دولتی مثل مالیاتهای سنگین و مطالبات تأمین اجتماعی واهمه دارند، در حالی که در نمایشگاه همه اینها تفکیک شده و هزینه های نمایشگاه از مالیات معاف است و ما ایستاده ایم تا از منافع شرکت کنندگان دفاع کنیم.

وی در خاتمه ضمن دعوت از همه همکاران و فعالان بازار طلا برای حضور در این نمایشگاه از برگزاری سمینار مشاوره مالیاتی قبل از نمایشگاه طلا و جواهر تهران خبر داد.

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا