اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
بانک مرکزی انگلیس:

پیروزی ترامپ ریسک های مالی جهان را افزایش داده است

سایت طلا : بانک مرکزی انگلیس اعلام کرد که پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا موجب افزایش تهدیدات نسبت به اقتصاد جهانی شده است.

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی رویترز، بانک مرکزی انگلیس اعلام کرد: پیروزی ترامپ موجب افزایش ریسک های مالی شده و این مساله می تواند تهدیدات جدیدی را علیه اقتصاد جهانی ایجاد کند.

بر اساس این گزارش بانک مرکزی انگلیس افزود: پیروزی ترامپ در آمریکا در نهایت منجر به افزایش نرخ بهره و کاهش تجارت خواهد شد. از سوی دیگر رشد اعتبارات چین و خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا نیز می تواند تهدیدی جدی علیه سیستم مالی جهان باشد.

ترامپ بارها در رقابت های انتخاباتی از سیاست های فدرال رزرو آمریکا و پایین بودن نرخ بهره انتقاد کرده است. بانک مرکزی انگلیس در ادامه اعلام کرد: انتخابات آمریکا موجب تشدید نقاط ضعف سیستم مالی جهان شده است. فزایش نرخ بهره اوراق قرضه کشورهای توسعه یافته می تواند در نهایت موجب افت تجارت جهانی شود.

ترامپ قول داده است که مالیات ها را کاهش و هزینه های دولتی برای اجرای پروژه های زیربنایی را افزایش خواهد داد. دولت ترامپ قصد دارد طی ده سال آینده هزار میلیارد دلار برای توسعه زیرساختهای اقتصادی سرمایه گذاری کند.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد