سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR
رئیس اتحادیه طلا و جواهر یزد اعلام کرد؛

راز کیفیت محصولات طلای یزد چیست ؟

سایت طلا : رئیس اتحادیه طلا و جواهر یزد ضمن بیان علل کیفیت بالای مصنوعات طلایی یزد، بر لزوم حمایت دولت از تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر تأکیدکرد.

نوری زاده در گفتگو با سایت طلا، در مورد کیفیت و رنگ مصنوعات طلا و جواهر خاطرنشان کرد: عیار محصولات طلایی ساخت یزد که مختص این استان می باشد833 عیار می باشد و مصنوعات این استان برای دیگر شهرها 750 می باشد و هرچه عیار طلا بالاتر باشد از نظر رنگ زیباتر بوده و چون این شهر از طریق سنتی فرایند رنگ محصولات را انجام می دهد ماندگاری رنگ بهتر می باشد.

وی کیفیت عیاری مصنوعات طلای یزد را بسیار خوب عنوان کرد و افزود: در یزد برای بارگذاری عیاری مصنوعات طلا از شمش مرغوب استفاده می شود و همین امر موجب تولیدات خوب و مناسب این استان شده و محصولات این شهر از رنگ چشمگیری هم برخوردار بوده است.

نوری زاده حجم معاملات و خرید و فروش طلا در یزد را در موقعیت فعلی خیلی ضعیف عنوان کرد و ادامه داد: بنده در 35 سال فعالیت در این صنف هیچ وقت اینگونه بازار کساد را ندیده بودم و شرایط چه برای سازنده و چه برای فروشنده اصلاً مناسب نیست.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر یزد با اشاره به اینکه بارها مشکلات را با مسئولین مطرح کرده ایم از سنگ اندازی هایی که در برابر تولیدکنندگان و صادرکنندگان ایجاد می شود انتقاد کرد.

نوری زاده در پایان کاهش نرخ مالیات برارزش افزوده را راهکار اساسی برای این صنف ندانست و اعلام کرد: کاهش چند درصدی مالیات برارزش افزوده مسکن و مقطعی است و کار نهایی نیست و باید طبق قانون این مالیات فقط از کارمزد مصنوعات طلا گرفته شود.

انتهای پیام

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا